Вітаємо переможців ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

19 листопада 2016 року відбувся ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Згідно з рішенням журі переможцями визнано:
– 5 клас: Шаповал Анастасію Олександрівну (Лебедівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ») – І місце; Артеменко Дарину Анатоліївну (Козацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – ІІ місце; Декунову Олену Дмитрівну (Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – ІІІ місце;
– 6 клас: Кононенко Світлану Русланівну (Дубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – І місце; Яценко Анну Сергіївну (Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – ІІ місце;
– 7 клас: Лук’яненка Станіслава Миколайовича (Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – І місце; Гопфалову Машу Олександрівну (Юрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – ІІ місце;
– 8 клас: Распутько Аліну Вікторівну (Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – І місце; Забіяку Ярину Олегівну (Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ») – ІІ місце;
– 9 клас: Несук Вероніку Віталіївну (Тулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – І місце;
– 10 клас: Оніщенко Юлію Юріївну (Дубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – І місце;
– 11 клас: Харченко Анну Іванівну (Кошарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – І місце; Шиленко Яну Валеріївну (Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») – ІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

 

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведеного серед учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 
Максимальна кількість балів 16


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Ш-5-01Шаповал Анастасія ОлександрівнаЛебедівський   НВК  «ЗОШ  І-ІІ ст. – ДНЗ»9І
2.Ш-5-02Козинець Валерія ОлександрівнаЧорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»5VІІ
3.Ш-5-03Артеменко Дарина АнатоліївнаКозацький НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
8ІІ
4.Ш-5-04Хальота Анастасія ЮріївнаСім’янівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
6,5V
5.Ш-5-05Іскра Катерина ЮріївнаТулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»7ІV
6.Ш-5-06Цементова Софія ВолодимирівнаВ’язівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
6,5V
7.Ш-5-07Коновал Каріна МихайлівнаВеликосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»5VІІ
8.Ш-5-08Забіяка Лілія ОлексіївнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІ ст. – ДНЗ»
4VІІІ
9.Ш-5-09Гризун Євгенія СергіївнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»6
10.Ш-5-10Декунова Олена ДмитрівнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
7,5ІІІ

 
Голова журі                                               В.В.Бурим
Секретар                                                    Н.Ю.Удод
Члени журі:                                               Т.А.Рибалка
І.А.Скакун
О.В.Лапузіна
 

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведеного серед учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 
Максимальна кількість балів 18


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Ш-6-01Шевченко Анастасія ВалеріївнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
7,5ІX
2.Ш-6-02Чорний Денис ОлеговичКурилівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
9VІІІ
3.Ш-6-03Самишина Поліна РоманівнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІ ст. – ДНЗ»
10
4.Ш-6-04Кононенко Світлана РусланівнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»13І
5.Ш-6-05Шевченко Вікторія ВасилівнаСоснівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги
9,5VІІ
6.Ш-6-06Демченко Аліна ГенадіївнаГружчанський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
10,5V
7.Ш-6-07Пронь Лілія ВолодимирівнаВеликосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»11ІV
8.Ш-6-08Яценко Анна СергіївнаБочечківський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
12ІІ

 
Голова журі                                               В.В.Бурим
Секретар                                                    Н.Ю.Удод
Члени журі:                                               О.М.Цементова
І.М.Мищенко
 

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведеного серед учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 
Максимальна кількість балів 18


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Ш-7-01Гопфалова Маша ОлександрівнаЮрівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13,5ІІ
2.Ш-7-02Крикун Анастасія МихайлівнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»4X
3.Ш-7-03Павлюченко Ілля ГенадійовичВ’язівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
5ІX
4.Ш-7-04Нікітенко Валерія ОлександрівнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІ ст. – ДНЗ»
8,5
5.Ш-7-05Ілляшенко Аліна ОлександрівнаВирівський НВК «ЗОШ
І-ІІ ст. – ДНЗ»
12,5V
6.Ш-7-06Тарасенко Анастасія ВадимівнаКозацький НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
5,5VІІІ
7.Ш-7-07Польова Валерія ВячеславівнаШевченківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»13ІV
8.Ш-7-08Лук’яненко Станіслав МиколайовичБочечківський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
14І
9.Ш-7-09Рибалка Аня СергіївнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
8VІІ

 
Голова журі                                               В.В.Бурим
Секретар                                                    Н.Ю.Удод
Члени журі:                                               Н.О.Федотченко
В.В.Микиша
О.В.Мелай
 

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведеного серед учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 
Максимальна кількість балів 20


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Ш-8-01Курдюкова Анастасія МиколаївнаЮрівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
9V
2.Ш-8-02Жмуд Каріна СергіївнаДептівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
5,5ІX
3.Ш-8-03Забіяка Ярина ОлегівнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІ ст. – ДНЗ»
10ІІ
4.Ш-8-04Радченко Вікторія АнатоліївнаСоснівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги
6VІІІ
5.Ш-8-05Несмашна Мар’яна ЮріївнаВирівський НВК «ЗОШ
І-ІІ ст. – ДНЗ»
9,5ІV
6.Ш-8-06Распутько Аліна Вікторівна Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»10,5І
7.Ш-8-07Макарчук Тетяна ОлексіївнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»5X
8.Ш-8-08Кондратенко Руслана РоманівнаВеликосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»6,5VІІ
9.Ш-8-09Резник Анжела ОлександрівнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
8,5

 
Голова журі                                               В.В.Бурим
Секретар                                                    Н.Ю.Удод
Члени журі:                                               А.Б.Банько
О.П.Бачал
Ю.М.Блажко
 
 

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведеного серед учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 
Максимальна кількість балів 20


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Ш-9-01Райденко Юлія ВолодимирівнаГружчанський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
6V
2.Ш-9-02Славінська Катерина ФедорівнаБочечківський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
9,5ІV
3.Ш-9-03Несук Вероніка ВіталіївнаТулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»10І
4.Ш-9-04Кашука Дмитро ОлеговичЮрівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
5
5.Ш-9-05Желєзна Ніна МихайлівнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
4VІІ

 
Голова журі                                               В.В.Бурим
Секретар                                                    Н.Ю.Удод
Члени журі:                                               Т.В.Чернуха
Ю.В.Бригида
Л.Б.Головацька
 
 

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведеного серед учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 
Максимальна кількість балів 21


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Ш-10-01Йотка Богдана МиколаївнаКошарівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
4VІІІ
2.Ш-10-02Зачепа Денис СергійовичСалтиківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»5
3.Ш-10-03Булим Дмитрій ВіталійовичБочечківський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
4,5VІІ
4.Ш-10-04Годунова Катерина ВікторівнаКозацький НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
6,5V
5.Ш-10-05Оніщенко Юлія ЮріївнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»10,5І
6.Ш-10-06Кабачна Діана ВіталіївнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
7ІV

 
Голова журі                                               В.В.Бурим
Секретар                                                    Н.Ю.Удод
Члени журі:                                               Н.І.Кравець
Л.Г.Горянська
І.П.Самусь
 
 

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведеного серед учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 
Максимальна кількість балів 23


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Ш-11-01Мусієнко Аліна ВолодимирівнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»9
2.Ш-11-02Суховєєва Яна ВасилівнаКозацький НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
7,5VІІІ
3.Ш-11-03Шешеня Катерина СергіївнаГружчанський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
8VІІ
4.Ш-11-04Шиленко Яна ВалеріївнаБочечківський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
11ІІ
5.Ш-11-05Харченко Анна ІванівнаКошарівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
12І
6.Ш-11-06Мельниченко Поліна ЕдуардівнаСоснівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги
6ІX
7.Ш-11-07Дудка Ірина ВолодимирівнаЮрівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
10,5ІV
8.Ш-11-08Боярчук Діана ОлегівнаПопівський НВК «ЗОШ
І-ІІІ ст. – ДНЗ»
10V

 
Голова журі                                               В.В.Бурим
Секретар                                                    Н.Ю.Удод
Члени журі:                                               Г.І.Ніколаєнко
Ж.М.Беседа
А.В.Кубишка

Поділитися