Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!
20 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.  Переможцями визнано:
8 клас

  • ІІІ місце – Мироненка Ігоря, учня Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

9 клас

  • ІІІ місце – Спаського Ярослава, учня Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;


10 клас

  • ІІІ місце – Савченко Анну, ученицю Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Прокоф’єва Романа, учня Салтиківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Годунову Катерину, ученицю Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»;

11 клас

  • ІІ місце – Коновала Сергія, учня Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Дмитренка Максима, учня Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

 

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з історії, проведеної серед учнів 8 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

20 листопада 2016 року

 

                                                                                                  Максимальна кількість балів 83


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1І-8-01Паляничка Анастасія Василівна29 травня 2003Курилівський НВК5VІІІ
2І-8-02Кондратенко Руслана Іванівна11 січня 2004ВеликосамбірськийНВК10IV
3І-8-03Мироненко Ігор Олегович20 травня 2002Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»28ІІІ
4І-8-04Загребельний Владислав Олександрович8 березня 2003Вирівський НВК8V
5І-8-05Прихненко Вікторія Володимирівна20 липня 2002Дептівський НВК1XІІ
6І-8-06Жмуд Каріна Сергіївна5 грудня 2002Дептівський НВК2
7І-8-07Тарабан Роман Сергійович1 травня 2003Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»6VІІ
8І-8-08Конкіна Кароліна Сергіївна18 березня 2003Козацький НВК4IX
9І-8-09Повидиш Анна Олексіївна16 вересня 2003Бочечківський НВК5VІІІ
10І-8-10Шаповал Вадим Олександрович19 червня 2003Лебедівський НВК8V
11І-8-11Дехнич Вікторія Андріївна22 квітня 2002Гружчанський НВК3X
12І-8-12Євтушенко Крістіна Вікторівна7 листопада 2003Соснівський НВК7

 
Голова журі:    А.О. Дяченко
Секретар:       І.А. Твірітінова
Члени журі:    В.В. П’явка
І.М. Забіяка
C.В. Закоморний

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з історії, проведеної серед учнів 9 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

20 листопада 2016 року

                                                                                                  Максимальна кількість балів 68


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1І-9-01Тютюнник Олег Сергійович18 лютого 2002Бочечківський НВК20ІV
2І-9-02Пасько Наталія Володимирівна10 листопада 2001Гружчанський НВК5VІІ
3І-9-03Масалова Поліна Олександрівна13 черня 2001Сім’янівський НВК7
4І-9-04Ірзун Олеся Миколаївна16 серпня 2001Соснівський НВК4VІІІ
5І-9-05Спаський Ярослав В’ячеславович9 жовтня 2001Юрівський  НВК26ІІІ
6І-9-06Салій Олена Іванівна28 червня 2003Дептівський НВК2ІХ
7І-9-07Ковтун Людмила  Віталіївна26 вересня 2001Тулущанський НВК18V
8І-9-08Івашко Ілля Вікторович25 жовтня 2001Дубов’язівський
НВК
7         VІ
9І-9-09Матлай Володимир Cергійович18 травня 2002Чорноплатівський НВК4VІІІ
10І-9-10Киричук Таїсія Василівна9 жовтня 2001Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»4VІІІ

 
Голова журі:    А.О. Дяченко
Секретар:         І.А. Твірітінова
Члени журі:     Л.Ю.Костирко
Т.М. Грищенко
М.П. Саєнко

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з історії, проведеної серед учнів 10 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

20 листопада 2016 року

 
Максимальна кількість балів 90


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1І-10-01Марченко Ангеліна Олегівна24 листопада 2000Дептівський НВК13
2І-10-02Савченко Анна Миколаївна7 січня 2001Дубов’язівський НВК35ІІІ
3І-10-03Завадко Дмитро Олексійович19 травня 2001Тулущанський  НВК17V
4І-10-04Прокоф’єв Роман Олексійович27 травня 2000Салтиківський НВК30ІІІ
5І-10-05Забіяка Андрій Олександрович11 грудня  2001Соснівський НВК11VІІ
6І-10-06Годунова Катерина Вікторівна2 червня 2001Козацький НВК30ІІІ
7І-10-07Рибакова Валерія Василівна16 листопада 2000Попівський НВК  «ЗОШ                     І-ІІІ ст. – ДНЗ»27ІV
8І-10-08Булим Дмитрій Віталійович5 листопада 2000Бочечківський НВК7VІІІ

 
Голова журі:        А.О. Дяченко
Секретар:              І.А. Твірітінова
Члени журі:         М.М. Савченко
С.В. Самойлик
С.В. Ковтун

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з історії, проведеної серед учнів 11 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

20 листопада 2016 року

 
Максимальна кількість балів 82


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1І-11-01Коновал Сергій Анатолійович14 березня 2000Юрівський НВК34ІІ
2І-11-02Курінський Вадим Юрійович20 вересня 2000Великосамбірський НВК15
3І-11-03Карась Дарина Вікторівна19 жовтня 2000Чорноплатівський НВК12VІІІ
4І-11-04Костюк Ілона Віталіївна12 березня 2000Соснівський НВК17V
5І-11-05Наталич Олександр Володимирович22 березня
2000
Кошарівський НВК19ІV
6І-11-06Соколовська Юлія Іванівна16 березня 2000Тернівський НВК3ХІІ
7І-11-07Шиленко Яна Валеріївна6 червня 2000Бочечківський НВК17V
8І-11-08Пишний Дмитро Миколайович8 жовтня 1998ДПТНЗ «КПАЛ»5ХІ
9І-11-09Стрілець Яна Олегівна19 травня 2000Курилівський НВК9ІХ
10І-11-10Бабич Ярослав Олександрович31 січня 1999В’язівський НВК13VІІ
11І-11-11Круподьор Максим Ігорович22 січня 2000Козацький НВК9ІХ
12І-11-12Клименко Тетяна Миколаївна26 квітня 1999Шевченківський НВК6Х
13І-11-13Дмитренко Максим Олександрович17 січня 2000Попівський НВК  «ЗОШ                     І-ІІІ ст. – ДНЗ»32ІІІ

 
Голова журі:        А.О. Дяченко
Секретар:              І.А. Твірітінова
Члени журі:         С.М. Нідзельська
М.І. Спаський
В.С. Грищенко

Поділитися