«Робота з обдарованою молоддю»

22 листопада 2016 року за ініціативи Конотопського районного Центру позашкільної роботи у відділі освіти Конотопської райдержадміністрації  відбулася зустріч директора Конотопської філії Сумського територіального відділення МАН Ганни Миколаївни  Мещишеної з учнями загальноосвітніх навчальних закладів – слухачами Сумського територіального відділення  Малої академії наук та вчителями, які є їх науковими керівниками. На зустрічі були присутні методисти методичного кабінету Конотопської районної ради Удод Н.Ю., Твірітінова І.А., Заєць С.О.
Ганна Миколаївна розкрила особливості написання науково – дослідницьких робіт: основних етапів  підготовки та їх оформлення, звернула увагу на наукові джерела, довідкову й спеціальну літературу, порадила, як краще опрацьовувати й описувати їх. У ході зустрічі  також  було розглянуте питання щодо науково-бібліографічного оформлення роботи (списку використаних джерел, літератури і посилань).
Зустріч пройшла цікаво та продуктивно. Впевнені, що співпраця з педагогами Конотопської філії Сумського територіального відділення МАН буде продовжуватись та принесе позитивні результати.
Тож побажаємо юним дослідникам нових відкриттів та успіхів у науково-дослідницькій діяльності!

Поділитися