Відбулася спільна нарада учителів фізичної культури, тренерів ДЮСШ, керівників загальноосвітніх навчальних закладів

23.11.2016 року у великій залі Конотопської районної державної  адміністрації відбулася спільна нарада учителів фізичної культури, тренерів ДЮСШ, керівників загальноосвітніх навчальних закладів. У нараді взяли участь: голова Конотопської районної державної адміністрації  Горбенко М.М., заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Шерудило Т.М., начальник відділу освіти  Конотопської районної державної адміністрації  Бохан О.Г., керівники ЗНЗ, методисти РМК.
На порядок денний наради було винесено такі питання як:
–  Про роботу районної дитячо-юнацької спортивної школи;
– Про виконання програми з фізичної культури у навчальних закладах району;
–  Про матеріально-спортивне забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району;
– Участь учнів ЗНЗ у районних та обласних  спортивних змаганнях.
Про роботу районної ДЮСШ розповів її директор Блажко О.П. У своєму виступі Олег Петрович повідомив про результати вихованців ДЮСШ у 2015-2016 навчальному році та проблеми, які виникають у його роботі. Це насамперед слабка матеріально-технічна база навчальних закладів, де проводяться заняття у таких секціях: «Футбол», «Волейбол», «Легка атлетика», «Лижні гонки».
На виконання програми з фізичної культури у навчальних закладах звернула увагу методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради Твірітінова І.А.
На нараді обговорили стан матеріально-спортивного забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району та шляхи його покращення.

Поділитися