Ділились досвідом педагоги-організатори

25 листопада 2016 року на базі Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» проведено методичне об’єднання педагогів-організаторів на тему «Роль родинно-сімейного виховання у піднесенні рівня вихованості школяра», головним завданням якого було забезпечення духовної єдності поколінь, збереження родинних традицій, сімейних реліквій, вивчення родоводу, прилучення дітей до народних традицій, рідної мови, звичаїв, обрядів, виховання в них національної свідомості і самосвідомості.
Організаційно-методичний супровід семінару-практикуму здійснювала методист Конотопського районного ЦПР – Голуб Н.А., яка ознайомила присутніх із планом роботи та акцентувала на тому, що одним із найголовніших орієнтирів виховання – ціннісне ставлення до родини, людей і суспільства. Тому що саме від родини залежить майбутнє нашої держави – України. У роботі також взяли участь директор Конотопського районного ЦПР Горбань О.В., методисти ЦПР та педагоги-організатори навчально-виховних комплексів району.
Робота семінару розпочалася з привітання гостей учнями. «Візитну картку» – знайомство з навчальним закладом – презентувала Пальчун Надія Іванівна – директор Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ».
На першому етапі семінару досвідом роботи із зазначеної теми поділилися педагоги-організатори Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Попович Євгенія Володимирівни та Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Кукотіна Оксана Володимирівна.
Родзинкою семінару стало родинне свято «Від родини йде життя людини», яке підготувала і провела Попович Є.В.
Під час виховного заходу в залі панувала неповторно тепла родинна атмосфера. Поринувши у світ дитинства, гості свята насолоджувалися вокальними та хореографічними талантами юних артистів. Маленькі господарі Країни Знань – діти, присвятили своїм батькам, бабусям і дідусям вірші, пісні, провели з присутніми цікаві вікторини.
Наступним етапом семінару була ділова гра «Батьки – педагоги», яку провела практичний психолог Вирівського НВК Палюга О.Ю.
Далі учасники семінару мали можливість взяти участь у майстер-класі з розпису імбирного печива.
На завершення педагоги-організатори обмінялися досвідом, поділившись калейдоскопом педагогічних ідей з питань родинно-сімейного виховання. Підводячи підсумки, директор Центру Горбань О.В. наголосила, що взаємодія школи, сім’ї та громадськості – один з головних принципів організації роботи у навчальних закладах – є важливим чинником у створенні сприятливих умов для гармонійного розвитку особистості школяра, його самовизначення, самореалізації. Педагогічний союз учителів і батьків – це могутня сила виховання.
Учасники семінару щиро подякували шкільній родині Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» за цікавий, творчий та змістовно підготовлений семінар, побажали здійснення нових задумів, творчого натхнення та успіхів у подальшій діяльності.
photofacefun_com_1480337581 photofacefun_com_1480337622 photofacefun_com_1480337684 photofacefun_com_1480337713 photofacefun_com_1480337737 photofacefun_com_1480337774
 

Поділитися