ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
26 листопада  2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Переможцями визначено:
8 клас:
ІІ місце Мироненко Ігор – Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»;
ІІ місце Шаповал Вадим – Лебедівський НВК;
ІІІ місце Тарабан Роман – Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ»;
ІІІ місце Лошак Андрій – Лебедівський НВК;
ІІІ місце Кравець Владислав – Великосамбірський НВК;
9 клас:
І місце Тютюнник Олег – Бочечківський НВК;
ІІ місце  Несук Вероніка – Тулущанський НВК;
ІІІ місце Рябовол Анастасія – Шевченківський НВК;
ІІІ місце Яценко Ганна – Чорноплатівський НВК;
10 клас:
І місце Москаленко Дар’я – Тулущанський НВК;
ІІ місце Прокоф’єв Роман – Салтиківський НВК;
ІІІ місце Рябущиць Євгеній – Великосамбірський НВК;
11 клас:
ІІ місце Карась Дарина – Чорноплатівський НВК;
ІІІ місце Сакова Марина – Духанівський НВК;
ІІІ місце Шиленко Яна – Бочечківський НВК.

П Р О Т О К О Л   

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з географії,  проведеної серед учнів  9  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

29 листопада 2016 року

                                                            Максимальна кількість балів 100


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Г-9-02Лебедь
Олексій Юрійович
25.03.2002Дубов’язівський НВК30 
ІV
2Г-9-07Яценко
Ганна
Русланівна
22.06.2002Чорноплатівський НВК37,5ІІІ
3Г-9-04Коверзнева Анастасія Миколаївна27.09.2002Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.–ДНЗ»28,5V
4Г-9-05Спаський Ярослав В’ячеславович09.10.2001Юрівський НВК22,5VІІІ
5Г-9-06Тютюнник
Олег
Сергійович
18.02.2002Бочечківський НВК54І
6Г-9-01Корнієнко
Дмитро
Валерійович
11.04.2002В’язівський НВК24,5VІІ
7Г-9-03Дворніченко Аліна Сергіївна30.07.2002Великосамбірський НВК25
8Г-9-08Рябовол Анастасія Миколаївна04.06.2002Шевченківський НВК31,5ІІІ
9Г-8-09Юсан
Альона
Юріївна
11.02.2002Гружчанський НВК20ІХ
10Г-8-04Несук
Вероніка
Віталіївна
10.11.2001Тулущанський НВК46ІI

Голова журі:  Я.В. Дяковська
Секретар:         С.О. Заєць
Члени журі:     Т.М. Машай
Н.М. Долгопят
Л.М. Прочухан

П Р О Т О К О Л   

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з географії,  проведеної серед учнів  8  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

29 листопада 2016 року

                                                                         Максимальна кількість балів 100


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Г-8-01Євтушенко Крістіна Вікторівна07.11.2003Соснівський НВК16,5ІХ
2.Г-8-02Лошак Андрій Юрійович12.08.2003Лебедівський НВК36,5ІІІ
3.Г-8-03Шаповал Вадим Олександрович19.06.2003Лебедівський НВК42,5ІІ
4.Г-8-04Адамова Юлія Анатоліївна13.10.2002Козацький НВК17,5VІІІ
5.Г-8-05Мироненко Ігор Олегович20.05.2002Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»44,5ІІ
6.Г-8-06Распутько Аліна Вікторівна08.05.2003Бочечківський НВК22
7.Г-8-07Тарабан Роман Сергійович01.05.2003Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»39,5ІІІ
8.Г-8-08Паляничка Анастасія Василівна29.05.2003Курилівський НВК18,5VІІ
9.Г-8-09Курдюкова Анастасія Миколаївна19.06.2003Юрівський НВК26ІV
10Г-8-10Кравець Владислав Ігорович18.09.2003Великосамбірський НВК31,5ІІІ
11.Г-8-11Наталич Тетяна Олександрівна02.06.2003Юрівський  НВК23V

 
Голова журі:  Я.В. Дяковська
Секретар:       С.О. Заєць
Члени журі:   В.Г. Ковбань
Я.В.Дяковська

Поділитися