Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!
3 грудня  2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.  Переможцями визнано:
9 клас

  • ІІ місце – Кривунь Валерію, ученицю Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Тютюнника Олега, учня Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Вегеру Інну, ученицю Тернівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;


10 клас

  • ІІ місце – Кабачну Діану, ученицю Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»;

11 клас

  • ІІ місце – Харченко Анну, ученицю Кошарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з правознавства, проведеної серед учнів 9 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

3 грудня 2016 року

                                                                                                  Максимальна кількість балів 71


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1П-9-01Пасько Наталія Володимирівна10 листопада 2001Гружчанський НВК23ІV
2П-9-02Шевченко Аня Миколаївна22 липня  2001В’язівський НВК14
3П-9-03Дворніченко Аліна Сергіївна30 липня  2002В.Самбірський НВК23ІV
4П-9-04Кривунь Валерія Сергіївна10 січня  2002Тулущанський НВК31ІІ
5П-9-05Тютюнник Олег Сергійович18 лютого 2002Бочечківський НВК30ІІ
6П-9-06Шевченко Анастасія Василівна23 лютого 2002Соснівський НВК19V
7П-9-07Вегера Інна Миколаївна23 лютого 2001Тернівський НВК26ІІІ

Голова журі:    А.О. Дяченко
Секретар:         І.А. Твірітінова
Члени журі:     С.В. Самойлик
В.В. П’явка

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з правознавства, проведеної серед учнів 10 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

3 грудня 2016 року

                                                                Максимальна кількість балів 62


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1П-10-01Купцова Лілія Віталіївна12 квітня  2001Соснівський НВК7VІІ
2П-10-02Корнієнко Альона Миколаївна9 лютого  2002Курилівський НВК8
3П-10-03Булим Дмитрій Віталійович5 листопада 2000Бочечківський НВК16V
4П-10-04Москаленко Дар’я Сергіївна11 березняТулущанський  НВК19ІV
5П-10-05Кабачна Діана Віталіївна2 лютого  2001Попівський НВК «ЗОШ                     І-ІІІ ст. – ДНЗ»30ІІ

Голова журі:        А.О. Дяченко
Секретар:              І.А. Твірітінова
Члени журі:         С.М. Нідзельська
В.С. Грищенко

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з правознавства, проведеної серед учнів 11 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

3 грудня 2016 року

                                                                         Максимальна кількість балів 75


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1П-11-01Карась Дарина Вікторівна19 жовтня 2000Чорноплатівський НВК13V
2П-11-02Квасков Олександр Олегович15 травня 2000В’язівський НВК     6VІІ
3П-11-03Харченко Анна Іванівна9 грудня 1999Кошарівський НВК32ІІ
4П-11-04Пишний Дмитро Олександрович8 вересня 1998ДПТНЗ «КПАЛ»23ІV
5П-11-05Мельниченко Поліна Едуардівна2 листопада  1999Соснівський НВК11

Голова журі:        А.О. Дяченко
Секретар:              І.А. Твірітінова
Члени журі:        М.І. Спаський
С.В. Ковтун

Поділитися