Вітаємо переможців ІІ етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Вітаємо переможців ІІ етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
3 грудня 2016 року відбувся ІІ етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Згідно з рішенням журі переможцями конкурсу визнано:
3 клас:
– Зюзькову Катерину Олексіївну, ученицю Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Савенкову Маргариту Сергіївну, ученицю Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги – ІІ місце;
– Швець Ілону Сергіївну, ученицю Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» – ІІІ місце;
4 клас:
– Лошак Аліну Едуардівну, ученицю Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Білан Аню Андріївну, ученицю Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» – ІІ місце;
– Шкляренка Даніїла Юрійовича, учня Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги – ІІІ місце;
5 клас:
– Козинець Валерію Олександрівну, ученицю Чорноплатівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Колошину Євгенію Сергіївну, ученицю Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІ місце;
– Димушу Лесю Олександрівну, ученицю Тернівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІІ місце;
6 клас:
– Яценко Анну Сергіївну, ученицю Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Савчука Данила Володимировича, учня Чорноплатівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІ місце;
– Пронь Лілію Володимирівну, ученицю Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІІ місце;
7 клас:
– Фесенко Аліну Миколаївну, ученицю Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Лук’яненка Станіслава Миколайовича, учня Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІ місце;
– Ілляшенко Аліну Олександрівну, ученицю Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» – ІІІ місце;
8 клас:
– Распутько Аліну Вікторівну, ученицю Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Несмашну Мар’яну Юріївну, ученицю Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» – ІІ місце;
– Круподер Карину Андріївну, ученицю Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» – ІІІ місце;
9 клас:
– Несук Вероніку Віталіївну, ученицю Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Омельчук Віру Олександрівну, ученицю Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІ місце;
– Герболець Олену Петрівну, ученицю Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІІ місце;
10 клас:
– Кирданову Альону Миколаївну, ученицю Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Оніщенко Юлію Юріївну, ученицю Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІ місце;
– Панченко Марію Олександрівну, Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІІ місце;
11 клас:
– Лавріненко Марину Анатоліївну, ученицю Духанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – І місце;
– Шиленко Яну Валеріївну, ученицю Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – ІІ місце;
– Крутась
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні!
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 37


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-3-01Барабаш Єлизавета ІгорівнаСалтиківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19,5ІV
2.Я-3-02Пильнова Альвіна МихайлівнаТулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»15X
3.Я-3-03Зюзькова Катерина ОлексіївнаБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»22,5І
4.Я-3-04Прокопенко Олександра ДмитрівнаДуханівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»18,5V
5.Я-3-05Повидиш Валерія ВалеріївнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»17,5
6.Я-3-06Деркачова Ангеліна ІгорівнаВеликосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»13XІІ
7.Я-3-07Сопрунчук Софія ОлександрівнаВ’язівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»15X
8.Я-3-08Савенкова Маргарита СергіївнаСоснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги21ІІ
9.Я-3-09Панченко Мирослава СергіївнаВирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»14
10.Я-3-10Солдатенко Даша СергіївнаГружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19,5ІV
11.Я-3-11Швець Ілона СергіївнаПопівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»20ІІІ
12.Я-3-12Хвостов Євген СергійовичКозацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»16,5VІІІ
13.Я-3-13Кліндухова Кіра ВіталіївнаКозацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»15,5ІX
14.Я-3-14Ведмідь Станіслав СергійовичЛебедівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»17VІІ

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  О.Ю.Распутько
І.В.Ткач
С.В.Сидоренко
 
 
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 35


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-4-01Багнюк Вікторія МиколаївнаТернівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»8ІX
2.Я-4-02Борошнєва Яна ВікторівнаДуханівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»8ІX
3.Я-4-03Білан Аня АндріївнаПопівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»22ІІ
4.Я-4-04Сизоненко Валерія МиколаївнаШевченківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»18ІV
5.Я-4-05Лукашова Аліна МиколаївнаДуханівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»9VІІІ
6.Я-4-06Павлюченко Максим ВолодимировичКозацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»10VІІ
7.Я-4-07Худенко Сергій ОлеговичЛебедівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»8ІX
8.Я-4-08Подуремя Максим ЮрійовичКозацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»13
9.Я-4-09Мусієнко Тетяна ОлегівнаВирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»17V
10.Я-4-10Салій Артем ПетровичДептівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»13
11.Я-4-11Шкляренко Даніїл ЮрійовичСоснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги19ІІІ
12.Я-4-12Осадча Анна СергіївнаЧорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»7X
13.Я-4-13Черняк Ростислав МихайловичБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»10VІІ
14.Я-4-14Яценко Дар’я РоманівнаТулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»18ІV
15.Я-4-15Лошак Аліна ЕдуардівнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»26І

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  Л.М.Колесник
О.М.Голінка
Л.Ф.Савшак
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 42


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-5-01Бондаренко Марина СергіївнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»25VІІ
2.Я-5-02Рибка Валерія ОлександрівнаМалосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»22
3.Я-5-03Димуша Леся ОлександрівнаТернівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»30ІІІ
4.Я-5-04Гайдамака Дар’я ПетрівнаТулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»27,5V
5.Я-5-05Іскра Катерина ЮріївнаТулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»29,5ІV
6.Я-5-06Білівщук Анастасія ОлександрівнаСалтиківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»24,5VІІІ
7.Я-5-07Хальота Анастасія ЮріївнаСім’янівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»25,5
8.Я-5-08Козинець Валерія ОлександрівнаЧорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»39І
9.Я-5-09Колошина Євгенія СергіївнаБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»30,5ІІ
10.Я-5-10Цементова Софія ВолодимирівнаВ’язівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»22,5X
11.Я-5-11Забіяка Лілія ОлексіївнаПопівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»23,5ІX
12.Я-5-12Лащ Поліна ЄвгеніївнаЛебедівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»18,5XІІ

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  І.П.Жмуд
Т.А.Спаська
Т.А.Рибалка
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 41


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-6-01Биваліна Валентина ВікторівнаЛебедівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»19VІІ
2.Я-6-02Радько Віталій ОлеговичДептівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»21
3.Я-6-03Савчук Данило ВолодимировичЧорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»31,5ІІ
4.Я-6-04Самишина Поліна РоманівнаПопівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»25,5V
5.Я-6-05Кононенко Світлана РусланівнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»26,5ІV
6.Я-6-06Марченко Вячеслав ЛеонідовичШевченківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»12,5X
7.Я-6-07Стеценко Ангеліна АнатоліївнаСім’янівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»17,5VІІІ
8.Я-6-08Мохнушко Вікторія ОлександрівнаГружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»21
9.Я-6-09Пронь Лілія ВолодимирівнаВеликосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»30,5ІІІ
10.Я-6-10Яценко Анна СергіївнаБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»32І
11.Я-6-11Пильтяй Віталій ОлеговичСоснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги16,5ІX

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  Ю.М.Блажко
І.М.Мищенко
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 40


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-7-01Кириченко Альона ВасилівнаЧорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»22,75
2.Я-7-02Крикун Анастасія МихайлівнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»20,25VІІІ
3.Я-7-03Лук’яненко Станіслав МиколайовичБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»29,75ІІ
4.Я-7-04Лисенко Анна АндріївнаШевченківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»26,25ІV
5.Я-7-05Тарасенко Анастасія ВадимівнаКозацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»18ІX
6.Я-7-06Ілляшенко Аліна ОлександрівнаВирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»29ІІІ
7.Я-7-07Фесенко Аліна МиколаївнаШаповалівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» імені В.Парфененка30І
8.Я-7-08Нікітенко Валерія ОлександрівнаПопівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»26V
9.Я-7-09Заярна Валерія МиколаївнаСоснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги21,75VІІ

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  А.Б.Банько
О.В.Лапузіна
О.П.Бачал
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 42


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-8-01Несмашна Мар’яна ЮріївнаВирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»19ІІ
2.Я-8-02Євтушенко Крістіна ВікторівнаСоснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги11ІV
3.Я-8-03Круподер Карина АндріївнаПопівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»18,5ІІІ
4.Я-8-04Распутько Аліна ВікторівнаБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»20І

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  Н.І.Кравець
Ю.О.Дементьєва
Г.В.Мохнушко
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 42


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-9-01Герболець Олена ПетрівнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»15ІІІ
2.Я-9-02Труфанова Наталія ОлександрівнаГружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»12,5V
3.Я-9-03Хилько Надія ОлександрівнаЧорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»12
4.Я-9-04Коваленко Андрій МиколайовичБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»14,5ІV
5.Я-9-05Омельчук Віра ОлександрівнаКозацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»15,5ІІ
6.Я-9-06Несук Вероніка ВіталіївнаТулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19І

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  Т.В.Чернуха
Л.Б.Головацька
Н.І.Пальчун
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 50


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-10-01Панченко Марія ОлександрівнаБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»8ІІІ
2.Я-10-02Оніщенко Юлія ЮріївнаДубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»21ІІ
3.Я-10-03Кирданова Альона МиколаївнаКозацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»22І

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  Г.І.Ніколаєнко
Л.Г.Горянська
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
 
Максимальна кількість балів 50


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиКількість балівМісце
123456
1.Я-11-01Лавріненко Марина АнатоліївнаДуханівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»46І
2.Я-11-02Шешеня Катерина СергіївнаГружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»21V
3.Я-11-03Суховєєва Яна ВасилівнаКозацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»22ІV
4.Я-11-04Крутась Катерина ВікторівнаСалтиківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»25,5ІІІ
5.Я-11-05Корнієнко Анастасія МиколаївнаКурилівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»12
6.Я-11-06Шиленко Яна ВалеріївнаБочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»30ІІ

 
Голова журі                                                  В.В.Бурим
Секретар                                                       Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                  І.П.Самусь
Ж.М.Беседа
Л.М.Ситник
 

Поділитися