Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Конотопського району

Відділ освіти

Конотопської районної державної адміністрації

12.12.2016       м. Конотоп

НАКАЗ №  268-ОД

Про  тимчасове призупинення

навчально-виховного процесу

у загальноосвітніх та позашкільних

навчальних закладах Конотопського району

 
Відповідно до Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.12.2016 № 626-ОД «Про вжиття заходів щодо недопущення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань», розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 12.12.2016 №349-ОД «Про вжиття заходів щодо недопущення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань у Конотопському районі», з метою недопущення поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань
НАКАЗУЮ:

  1. Призупинити з 12.12.2016 до 19.12.2016 включно навчально-виховний процес у загальноосвітніх та позашкільних закладах району.
  2. Керівникам закладів освіти:

2.1. Провести індивідуально-роз’яснювальну роботу серед учнів, учителів та батьків щодо тимчасового призупинення навчання.
2.2. Перенести на інші терміни проведення масових, дозвіллєвих, розважальних і спортивно-масових заходів у навчальних закладах.
2.3. Забезпечити виконання навчальних планів, програм, застосувавши різні способи ущільнення навчального матеріалу, а саме: використання резервних годин навчальних програм та годин, передбачених на проведення окремих уроків контрольного оцінювання, об’єднання навчальних тем; використання міжпредметних зв’язків, оглядового або самостійного вивчення матеріалу; укрупнення дидактичних модулів, шляхом    об’єднання    суміжного    за    змістом    навчального    матеріалу;
використання інтерактивних технологій та методик, зокрема проектної діяльності;    індивідуалізація   навчання;   самоосвітня робота    школярів;
інтеграція вивчення навчальних тем у межах інших навчальних предметів тощо.
2.4. У період з 12.12.2016 до 19.12.2016 включно забезпечити контроль за здійсненням педагогічними працівниками педагогічної, методичної та організаційної роботи в межах встановленого обсягу навчального навантаження.
2.5. Забезпечити у період з 12.12.2016 до 19.12.2016 включно чергування працівників у навчальних закладах.
2.6. Провести роботи щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, очищення від снігу прилеглих до навчальних закладів територій, дотримання правил техніки безпеки в навчальних закладах.
2.7. На період призупинення навчально-виховного процесу забезпечити функціонування закладів в умовах максимальної економії енергоресурсів.
2.8. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності та попередження травматизму з учнями та працівниками навчальних закладів у зв’язку з призупиненням навчально-виховного процесу.
2.9. Провести інструктажі з працівниками котелень щодо дотримання ними вимог техніки безпеки та забезпечити контроль за роботою системи опалення.
2.10 Щодня до 9.00 інформувати відділ освіти Конотопської районної державної адміністрації щодо функціонування  закладів освіти.
2.11 Персональну відповідальність за дотримання безпечного функціонування навчальних закладів несуть керівники навчальних закладів.
2.12 У період з 12.12.2016 до 19.12.2016 забезпечити проведення протиепідемічних заходів, викладених у листі відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації від 01.12.2016 №01-22/2829.

  1. Головному спеціалісту відділу освіти Поляченко С.Ю.:

3.1. Довести наказ до відома керівників навчальних закладів.
3.2. Оприлюднити наказ на офіційному веб-сайті відділу освіти.

  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 
Начальник відділу освіти
Конотопської районної державної адміністрації                              О.Г.Бохан

Поділитися