Вітаємо переможців ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

11 грудня  2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Переможцями визнано:
6 клас

  • ІІІ місце – Морщ Владислав, учень Лебедівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»;

7 клас

  • І місце – Романчук Анну, учениця Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Нікітенко Валерія, учениця Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;
  • ІІ місце – Хижняк Валерію, учениця Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце Лук’яненко Станіслав, учень Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».


8 клас

  • ІІ місце – Мироненко Ігор, учень Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;
  • клас
  • ІІІ місце – Рябущець Євгеній, учень Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Москаленко Дар’я, учениця Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

11 клас

  • ІІІ місце – Мовчан Богдан, учень Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з математики, проведеної серед учнів 6  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

11 грудня  2016 року

                                                                         Максимальна кількість балів _35_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1М-06-01Радько Віталій12.06.2005Дептівський НВК11IV
2М-06-02Савчук Данило25.01.2005Чорноплатівський НВК8V
3М-06-03Морщ Владислав26.06.2005Лебедівський НВК12III
4М-06-04Гавриленко Валерія23.03.2005Тернівський НВК1 
5М-06-05Вовк Катерина06.12.2004Шевченківський НВК1 
6М-06-06Маленко максим02.07.2005Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»0 
7М-06-07Шаповалова Мар’яна20.01.2005Гружчанський НВК7VI
8М-06-08Морщ Дмитрій26.06.2005Лебедівський НВК7VI
9М-06-09Пильтяй Віталія03.06.2005Соснівський НВК0 
10М-06-10Шевченко Анастасія03.02.2005Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ»6VII
 
 

Голова журі:      О.А. Гладун
Секретар:            О.А.Шешеня
Члени журі:       Д.В. Сахно
О.А. Бережна
Т.В. Гудименко

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з математики, проведеної серед учнів 7  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

11 грудня  2016 року

                                                                         Максимальна кількість балів _42_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1М-07-01Ромканчук Анна11.12.2003Дубовязівський НВК22I
2М-07-02Молоданович Світлана05.12.2003Шпотівський НВК6VII
3М-07-03Крикун Анастасія24.09.2003Дубовязівський НВК6VII
4М-07-04Лукяненко станіслав30.01.2004Бочечківський НВК14III
5М-07-05Кузьмів роман02.02.2004Чорноплатівський НВК11IV
6М-07-06Оникієнко катерина06.07.2004Шаповалівський НВК11IV
7М-07-07Польова валерія26.06.2003Шевченківський НВК5VIII
8М-07-08Тарасенко Анастасія13.08.2004Козацький НВК5VIII
9М-07-09Хижняк Валерія21.06.2004Юрівський НВК19II
10М-07-10Рева Давід15.10.2003Курилівський НВК7VI
11М-07-11Панченко Андрій02.09.2004Вирівський НВК9V
12М-07-12Нікітенко Валерія07.11.2003Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ»18II

Голова журі:      О.А. Гладун
Секретар:            О.А.Шешеня
Члени журі:       О.Г. Палієнко
Н.Д. Горошко
А.О. Перепелиця

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з математики, проведеної серед учнів 8  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

11 грудня  2016 року

   Максимальна кількість балів _42_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1М-08-01Паляничка Анастасія29.05.2003Курилівський НВК2VIII
2М-08-02Давиденко Олександр12.02.2003Великосамбірський НВК11IV
3М-08-03Картава Анна27.09.2003Шевченківський НВК4VII
4М-08-04Повидиш Анна16.09.2003Бочечківський НВК7VI
5М-08-05Круподер Карина11.07.2002Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ»10V
6М-08-06Романенко Анастасія20.11.2003Дептівський НВК2VIII
7М-08-07Демяненко Ілона13.06.2004Дептівський НВК1IX
8М-08-08Мироненко Ігор20.05.2002Попівський НВК17II

Голова журі:      О.А. Гладун
Секретар:            О.А.Шешеня
Члени журі:       О.Г. Палієнко
Н.Д. Горошко
А.О. Перепелиця

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з математики, проведеної серед учнів 9  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

11 грудня  2016 року

                                                                         Максимальна кількість балів _42_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1М-09-01Корнієнко Дмитро11.04.2002В’язівський НВК1 
2М-09-02Манишев Іван11.10.2001Великосамбірський НВК4 
3М-09-03Матлай Володимир18.05.2002Чорноплатівський НВК3 
4М-09-04Усенко Максим20.03.2002Тулущанський НВК2 
5М-09-05Хижняк Андрій13.03.2002Юрівський НВК2 
6М-09-06Коваленко Андрій23.12.2002Бочечківський НВК2 
7М-09-07Лебідь Олексій25.03.2002Дубов’язівський НВК3

Голова журі:      О.А. Гладун
Секретар:            О.А.Шешеня
Члени журі:       Л.Ю. Суховєєва
В.В. Забіяка
Л.П. Євтушенко

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з математики, проведеної серед учнів 10  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

11 грудня  2016 року

                                                                         Максимальна кількість балів _42_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1М-10-01Рябущець Євгеній24.10.2001Великосамбірський НВК14III
2М-10-02Москаленко Даря11.03.2001Тулущанський НВК14III
3М-10-03Кирданова Альона27.11.2000Козацький НВК8V
4М-10-04Онищенко Юлія14.08.2001Дубов’язівський НВК11IV
5М-10-05Кравченко Юлія21.04.1994КПАЛ5VI

Голова журі:      О.А. Гладун
Секретар:            О.А.Шешеня
Члени журі:       А.М. Давиденко
О.В. Молоданович
С.І. Пронь

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з математики, проведеної серед учнів 11  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

11 грудня  2016 року

                                                                         Максимальна кількість балів _42_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1М-11-01Болмат Анастасія31.03.2000Гружчанський НВК2 
2М-11-02Костюк Ілона12.03.2000Соснівський НВК2 
3М-11-03Мовчан Богдан14.09.1999Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ»15ІІІ
4М-11-04Курінський Вадим20.09.2000Великосамбірський НВК12IV

Голова журі:      О.А. Гладун
Секретар:            О.А.Шешеня
Члени журі:       Н.М. Осадча
С.А. Жегет
В.М. Анцибор
 
 

Поділитися