Відбулись фінальні змагання з лижних гонок

23 січня в районі фінішували ХХV спортивні ігри школярів. Стартували вони кілька тижнів тому із зональних змагань, що відбулись в селах Козацьке, Попівка, Шевченкове, селищі Дубов’язівка. Переможці зональних перегонів зустрілись у фінальних забігах, які відбувались на спортивній базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей».
Головним суддєю змагань був директор РДЮСШ Олег Блажко. Він повідомив, що хлопці брали участь в забігу на 1000 метрів, дівчата – на 500 м. Отже, у запеклій боротьбі найшвидшими серед лижників району стали серед юнаків Роман Мелай з Шевченківського НВК, серед дівчат – Марія Старієнко з Козацького НВК – вони зайняли почесне ІІІ місце. На другому місці відповідно – Здоровцов Євген з ДуханівськогоНВК та Ірина Селезень з Дубов’язівського НВК. Чемпіонами лижних перегонів стали Володимир Лукашов з Духанівського НВК (пройшов дистанцію 1000 м з результатом 6 хвилин 24 секунди) та Ірина Попович з Дубов’язівськогоНВК (подолала дистанцію 500 метрів з показником 2 хвилини 22 секунди).
Прийшли привітати переможців керівники району: голова РДА Микола Горбенко, голова районної ради Анатолій Боярчук, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шерудило.
Зокрема очільники району вітали молодь з тим, що вона взяла участь в одному із швидкісних видів зимових видів спортивних ігор – лижних перегонах. Як зазначив Анатолій Боярчук, останнім часом представники молодого покоління більшу частину свого вільного часу проводить за моніторами комп’ютерів. Тож тим паче приємно, що сприяла погода, випав чудовий сніг, і школярі отримали можливість активно в русі проводити свій час, взяти участь у спортивних змаганнях, що сприяє розвитку фізкультури та спорту, покращенню стану здоров’я. Також посадовець зауважив, що приємним є те, що останнім часом аграрний ліцей все частіше стає спортивною ареною для різних змагань у районі.
photofacefun_com_1482499422 photofacefun_com_1482499443 photofacefun_com_1482499509 photofacefun_com_1482499541
ВОЛОДИМИР ЛУКАШОВ ТА ІРИНА ПОПОВИЧ СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ
ЛИЖНИХ ГОНОК В ЗАЛІК ХХVСПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ
Призери отримали медалі та грамоти. Зокрема Тетяна Шерудило вручила нагороди бронзовим призерам, Анатолій Боярчук – срібним, а Миколо Горбенко – переможцям за І зайняте місце, після чого всі разом сфотографувались на пам’ять і добру згадку.