Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці)!

24 грудня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці).  Переможцями визнано:
 9 клас

  • І місце – Лошака Андрія Юрійовича, учня Лебедівського НВК «ЗОШ               І-ІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Жукова Сергія Олександровича , учня Гружчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Матіса Кірілла Вікторовича, учня Вирівського НВК «ЗОШ     І-ІІ ст. –ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Манишева Івана Ігоровича, учня Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ».

 11 клас

  • І місце – Ситника Дмитрія Анатолійовича, учня Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Котова Дениса Сергійовича, учня Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Натальченка Олександра Валерійовича, учня Шевченківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»;

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з трудового навчання (технічні види праці), проведеної серед учнів

9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

24 грудня 2016 року

       Максимальна кількість балів 100


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Т-9-01Поволоцький Микола Миколайович20 грудня  2002Салтиківський  НВК17,5VІІІ
2Т-9-02Мироненко Ігор Олегович20 травня  2002Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»46
3Т-9-03Негроєнко Вадим Олександрович16 липня 2002Дубов’язівський  НВК53ІV
4Т-9-04Жуков Сергій Олександрович14 вересня  2003Гружчанський НВК63,5ІІ
5Т-9-05Манишев Іван Ігорович11 жовтня  2001Великосамбірський НВК54,5ІІІ
6Т-9-06Кутлімуратов Марсель Атаханович14 травня 2002Курилівський НВК48V
7Т-9-07Радченко Сергій Іванович13 березня 2002Соснівський НВК45,5VІІ
8Т-9-08Лошак Андрій Юрійович12 серпня  2003Лебедівський НВК67         І
9Т-9-09Матіс Кірілл Вікторович23 січня 2001Вирівський НВК57,5VІІІ

Голова журі:    О.І. Ілляшенко
Секретар:         І.А. Твірітінова
Члени журі:     О.М. Федоренко
О.Г. Палієнко

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з трудового навчання (технічні види праці), проведеної серед учнів

11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

24 грудня 2016 року

 Максимальна кількість балів 100


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Т-11-01Ткач Ярослав Павлович20 січня  2000Салтиківський НВК46V
2Т-11-02Котов Денис Сергійович05 серпня 2000Тулущанський НВК65,5ІІ
3Т-11-03Ісаков Владислав Сергійович30 червня 2000Козацький НВК50ІV
4Т-11-04Ленчик Євгеній Олександрович07 квітня  2000Шевченківський НВК42
5Т-11-05Натальченко Олександр Валерійович22 березня
2000
Шевченківський НВК57ІІІ
6Т-11-06Ситник Дмитрій Анатолійович28 вересня  2000Великосамбірський НВК73І

Голова журі:       О.І Ілляшенко
Секретар:           І.А. Твірітінова
Члени журі:         О.В Тимащук
М.Г. Линник
С.М. Ганжара

Поділитися