Снігові забави.

Що за зимові канікули  без веселих ігор на свіжомуповітрі? Скільки радості вони приносять дітям! Не кажучи вже про користь,  з якою  такі забави впливають на зростаючий організм – кращого загартування не знайти!
3 січня 2017 року Центр позашкільної роботи зібрав на подвір’ї Бочечківського НВК цілий гурт дівчат та хлопців.
Спочатку учнів Бочечківського НВК  та Козацького НВК привітали ведучата три  веселі Сніговички. Зимові загадки, танок «Тупанка», гра «Передай шапку Діда Мороза»., – розваги тільки починалися.
А потім  здорове суперництво дало вихід безмежній дитячій енергії. Діти залюбки змагалися у конкурсі «Весела мішень». Здавалося б, така гра подобається більше хлопчикам, але дівчатка з великим задоволенням брали  в ній участь.
Діти дуже полюбляють усілякі змагання. Тож цього дня дітлахи розбилися на команди і стали учасниками «Перегонів на санчатах».
Сніг – відмінний матеріал для творчих ігор!Дивно та  красиво виглядали  на білій сніговій ковдрі яскраві новорічні малюнки, які учні створили власними руками за допомогою керівників гуртків Центру позашкільної роботи Морозинської А.І. та Кирій Н.В.
Потім обидві команди  влаштували справжній банкет для птахів, зліпивши  сніжний пиріг і прикрасивши його пташиним кормом.

Звичайно, зимові забави не обійшлися без новорічного хороводу біля найбільшої у районі ялинки та святкових пісень.
Час пролетів непомітно, адже не було часу нудьгувати. Рухливі ігри на свіжому повітрі допомогли учням проявити спритність, винахідливість, творче мислення та прагнення до перемоги.Ну і, звичайно, додало ще більше новорічного настрою, якого вистачить на усі зимові канікули.
О.Горбань, директор Центру позашкільної роботи

Поділитися