Змагалися юні лижники та футболісти

Період новорічно-різдвяних свят і зимових канікул – саме той час, коли юні спортсмени мають можливість показати свої уміння як в традиційних, так і в зимових видах спорту.
Як розповів директор районної ДЮСШ Олег Блажко, днями в с.Козацьке серед вихованців ДЮСШ проведено лижну естафету, в якій взяли участь команди з Бочечківського і Козацького НВК. Змагання проходили весело, діти на власному прикладі мали нагоду показати, що такий вид спорту, як лижні змагання, користується у них популярністю. Втім, в естафеті важливо не лише вміти швидко бігти на лижах, а й відчувати командний дух, що учасникам також вдалося.
Змагання проходили окремо серед хлопців та серед дівчат. По їх закінченню було визначено переможців – серед дівчат перше місце виборола Марія Старієнко з Козацького НВК, на другому і третьому місцях Світлана Наумчук і Яна Шиленко з Бочечківського НВК. Серед хлопців перемогу здобув Максим Круподер з Козацького НВК, на другому місці – Андрій Павленко з Бочечківського НВК, третє місце у Владислава Ісакова з Козацького НВК.
А у Дубов’язівському НВК «СШ І-Щ ст.- ДНЗ» серед старшокласників відбувся турнір з міні-футболу, в якому взяли участь команди з Сім’янівського, Дубов’язівського і Юрівського НВК. В нелегкій боротьбі, продемонструвавши хорошу гру, перемогу здобула команда господарів міні-футбольного майданчика, друге місце –  у команди Юрівського НВК, на третьому місці – команда Сім’янівського НВК.
Переможці змагань нагороджені грамотами ДЮСШ.

Поділитися