«Снігові забави»

Зима з її хуртовинами і морозами – тільки на перший погляд сувора пора року. У дітвори в цей час розваг хоч відбавляй. Ковзани, санчата, лижі, та й просто гра в сніжки – ці розваги люблять усі. Головне – вибрати забаву якнайцікавішу.
5 січня 2016 року педагогами   Центру позашкільної роботи (Горбань О.В., Дарій Л.Б., Голуб Н.А., Петренко Т.О., Морозинська А.І., Бунак В.О. ) було проведено конкурсно-розважальну програму «Снігові забави» для учнів Попівського НВК І – ІІ ст. та Попівського НВК І –ІІІ ст.  Дітлахи змагалися у конкурсах «Зимові загадки», «Перегони на санчатах», «Весела мішень», «Банкет для птахів», «Хто кого перетанцює?», «Шапочка Сніговичка».
На цьому творчий настрій не вичерпався, і діти взялися створювати неповторні шедеври на снігу, розмальовуючи його кольоровими фарбами.
А завершилося свято веселим танцювальним батглом «Новорічні танці народів світу».
По закінченню директор Попівського НВК І–ІІ ст. Савела Н.М. запропонувала  веселій дитячій компанії поласувати смачними млинцями та гарячим чаєм.
Зимові снігові забави виявилися до душі і дорослим, і дітям. Активний відпочинок додав гарного настрою та позитивних емоцій.
Тож запрошуємо всіх бажаючих на вулицю на пошук цікавих розваг!

Поділитися