Юних гравців тенісу об’єднав різдвяний турнір

У період зимових канікул, коли дітвора відпочиває від навчальних предметів, спортивне життя вирує ключем. Підтвердженням цього став різдвяний турнір з тенісу, що проходив у Шевченківському і Салтиківському НВК.
ході турніру учні навчальних закладів мали нагоду грати за новими тенісними столами, які вони отримали напередодні нового року від керівництва району та продемонструвати свої вміння та таланти.
У змаганнях взяли участь команди юних тенісистів з Дептівського, Шевченківського, Великосамбірського, кирилівського, Тернівського, Дубов’язівського НВК. Їх вітали керівники НВК, вчителі фізичного виховання і, звичайно, вболівальники, увага яких прикута до малого тенісу. Долучилась до привітань на побажала успішної гри також заспутник голови РДА Тетяна Шерудило.
У змаганнях юних теніиситів у с.Шевченкове перемогу здобула команда Дептівського НВК, на другому місці – господарі змагань, а третє місце виборола команда  тенісистів з с.Великий Самбір. У змаганнях тенісистів у с.Салтикове перемога дісталась команді з с.Тернівка.
Теніс – не просто красива гра, що розвиває рухову активність. Це ще й випробування на кмітливість, швидкість та витривалість, тож саме тому його так полюбляє шкільна юнь, – зазначив директор ДЮСШ Олег Блажко.
Переможці турніру були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти РДА та дитячо-спортивної юнацької школи району.
І місце – Дептівський НВК
ІІ місце – Шевченківський НВК
ІІІ місце – В.Самбірський НВК


Поділитися