«Останні велетні Конотопщини. Європейський бізон або зубр»

Районним методичним кабінетом Конотопської районної ради розроблений проект  «Останні велетні Конотопщини. Європейський бізон або зубр», у рамках якого з 19 по 25 січня 2017 року  заплановані екскурсії до ДП «Конотопський лісгосп». Метою даного проекту є формування екологічної свідомості учнів шляхом залучення їх до справи порятунку рідкісних тварин, пропагування бережливого ставлення до навколишнього середовища та  налагодження свівробітницва навчальних закладів району з лісовим господарством у справі збереження та охорони природи.
Першими відвідувачами лісових угідь стали учні Салтиківського НВК  та Тернівського НВК. З розповідей працівників лісгоспу школярі дізналися, що на територію Конотопщини перші тварини були завезені у 1985 році. Тоді у мисливські угіддя потрапило 14 зубрів – 3 самців та 11 самок. Відтоді їх ареал поступово розширюється, а чисельність з кожним роком зростає. Нині популяція цих тварин нараховує 62 особини.
Учні мали змогу помилуватися красою і величчю зубрів та дізнатися про систему заходів,  спрямованих на збереження й відновлення видового різноманіття фауни Конотопського району.
Результатом проекту буде створення учнями творчих робіт, участь у конкурсах малюнків та виробів за даною темою.

Поділитися