Перемога – у юних баскетболістів з Дубов’язівки

Завершились змагання на першість району з баскетболу в залік XXV спортивних ігор школярів. У фінал вийшли чотири команди юних баскетболістів – з Дубов’язівського, Козацького, Курилівського і Соснівського НВК.
Завершальна зустріч проходила в спортивному залі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей». Команди змагались за круговою системою. Найбільш підготовленою та вмілою виявилась команда баскетболістів Дубов’язівського НВК – вони здобули перемогу в першості району. На другому місці – юні баскетболісти з Курилівського НВК. Третє місце розділили між собою команди з Козацького і Соснівського НВК. Команди-переможці першості району нагородили перехідним Кубком і грамотами відділу освіти райдержадміністрації та ДЮСШ.

  • Гра була по-справжньому цікава, насичена складними моментами. Команди показали свої вміння. І відрадно, що на Конотопщині такий вид спорту, як баскетбол, користується популярністю серед молоді, – зазначив у ході підбиття підсумків фінальних змагань директор ДЮСШ Олег Блажко.


 

Поділитися