Формування соціальноактивної особистості через створення ефективної системи учнівського самоврядування

 
27 січня 2017 року  на базі Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся районний практичний семінар заступників директорів з виховної роботи з теми «Формування соціальноактивної особистості через створення ефективної системи учнівського самоврядування».
У ході теоретичної частини  методист районного методичного кабінету Козловська І.С. ознайомила з темою та метою семінару, наголосила на активізації шкільного самоврядування; директор закладу Забіяка І.М. розповіла про успіхи та досягнення учасників навчально-виховного процесу, заступник директора з виховної роботи Зимовець І.М. презентувала досвід системи учнівського самоврядування Попівського НВК.
У ході практичної частини учасникам семінару було представлено виховний захід «Творчий звіт лідерів учнівського самоврядування».  Учні розповіли про напрямки своєї роботи,  поділились результатами   та успіхами  за минулий рік.
Діти довели, що вони – енергійні, відповідальні, ініціативні, організовані, креативні, артистичні, і активно та творчо працюють у співтоваристві з педагогами.

Педагог-організатор Бунак В.О. разом зі старшокласниками активувала присутніх до флешмобу «Сонце нам сяє», а також провела майстер-клас  з виготовлення паперового об’ємного птаха «Голуб миру».
Змістовну екскурсію в нещодавно відкритому музеї с. Попівка  здійснила Чепурна М.О., керівник музею.
Завершився семінар обговоренням та аналізом  проведених заходів,  виробленням рекомендацій семінару.

Поділитися