Природа навколо нас

З 02.02.2017 по 07.02.2017  для учнів 5-11 класів навчальних закладів Конотопського району були організовані екскурсії до міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського на виставку учнівських біологічних колекцій в рамках фестивалю «Природа навколо нас», організованого Національним природним парком  «Деснянсько-Старогутськй»
Мета екскурсій – популяризація знань та виховання любові до природи, залучення учнів до дослідницької та природоохоронної роботи, формування вмінь і навичок по створенню колекцій.

Учні Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» імені Віталія Парфененка (керівник групи – вчитель біології  Гринюк Т.П.),  Дубов’язівського НВК                    «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (керівник групи – учитель біології Шарова Л.Л.), Лебедівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник групи – класний керівник Ведмідь І.М.) та Курилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (керівник групи – учитель біології Коваленко І.В.)  відвідали виставку та отримали корисний досвід з даного напрямку роботи.
З цікавістю учні розглядали  гербарні колекції, колекцію суцвіть, «морський коктейль», колекцію пташиних яєць, порід дерев, колекцію комах Конотопщини. Найбільше вразила дітей художня виставка, на якій зображені неповторні пейзажі Конотопського краю.
Для учнів проводилися цікаві майстер-класи, навчальні ігри, практичні заняття. Мета цих заходів: залучити більше людей до природоохоронної діяльності, привернути увагу широких кіл громадськості до вирішення екологічних проблем регіону.

Школярі  залишили свої найщиріші враження:
«Я, учениця 7-го класу Шаповалівського НВК Хопляк Софія, відвідала виставку біологічних колекцій, зібрані моїми однолітками, учнями шкіл міста Конотопа та картин на природничу тематику. Я ознайомилася з найрізноманітнішими колекціями комах, черепашок, молюсків, гербарію. Дуже цікавою для мене була колекція природних білків, я навіть не уявляла, що можна такі зібрати. Також мені сподобався підхід збору колекцій з не живими екземплярами: вишиті метелики, магніти і марки з тваринами і рослинами.
Від імені всіх учнів, які відвідали екскурсію, хочу подякувати  екскурсоводу Сергію Миколайовичу Панченку, який цікаво та захопливо розповів про Деснянсько-Старогутський національний природний парк».
 
 

Поділитися