Семінар-практикум учителів фізичної культури

08 лютого 2017 року відбувся семінар-практикум учителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Розвиток фізичних якостей як складова особистісного вдосконалення учнів» на базі Шевченківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ».
Методичний захід складався з теоретичної та практичної частин.
Теоретична частина учасникам семінару була представлена у вигляді презентації досвіду роботи учителя фізичної культури Яковенка В.М. з теми «Розвиток фізичних якостей як складова особистісного вдосконалення учнів з волейболу».  Учасники семінару ознайомилися з оновленою матеріально-спортивною базою навчального закладу, були приємно вражені естетичною красою відновленого спортивного залу.
У ході практичної частини семінару педагоги відвідали урок фізичної культури у 9 класі, модуль «Волейбол» з теми «Організуючі і стройові вправи. ЗРВ та спеціальні вправи. Вправи для розвитку швидкісно-силових якостей: стрибки з місця в довжину та висоту; серійні  стрибки з поштовхом однієї та двох ніг; вистрибування з присіду; стрибки «в глибину» з наступним вистрибуванням у  гору;  кидки і ловіння набивного м’яча (1 кг) в парах. Прямий нападаючий удар з власного підкидання, з накидання партнера, з передачі партнера. Передача м’яча двома руками зверху через сітку в парах. Взаємодії гравців задньої лінії під час прийому м’яча. Навчальна гра», метою якого було підвищення функціональних можливостей учнів та активізація пізнавального інтересу до уроків фізичної культури.

Владислав Миколайович продемонстрував досконале володіння методикою предмета, поєднував та вміло використорвував різні форми та методи навчання.  Всі присутні вчителі фізичної культури відмітили хорошу фізичну та  технічну підготовку учнів з фізичної культури.
У ході семінару учителі обмінялися досвідом роботи  та взяли участь у змаганні з волейболу. Під час обговорення проведених заходів учасники семінару відмітили їх корисність та  необхідність використання одержаних знань в своїй роботі.

Поділитися