Педагоги та учні Конотопщини вшановують учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого  у навчальних закладах  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 річниці виведення  військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
У цей день своїх товаришів, які загинули в гарячих точках планети, згадують воїни-інтернаціоналісти.
Через горнило Афганських подій пройшли і наші земляки, проявивши величезну мужність, відвагу та героїзм.
Учнівські та педагогічні колективи району вшанували пам’ять загиблих та подякували тим, кому пощастило вціліти і кому й досі не дає спокійно заснути пам’ять,  проведеними заходами.
Педагоги Кошарівського  НВК  організували загальношкільну  класну  годину «Хто сказав, що час лікує рани?  Але він лише тамує біль  Хлопцям, що пройшли Афганістан І боїв криваву заметіль» за участю ветерана Афганської війни Шеремета Івана Миколайовича; колектив   Юріського НВК – виховну годину «Час і досі не загоїв рани» (1-4 класи) та годину  пам’яті «Ціна чужої війни»(5-11 класи), Чорноплатівського та Бочечківського НВК – виховну годину для  «Афганістан – мій вічний біль, моя – пекуча пам’ять».


Учні Тулущанського НВК були залучені до перегляду  відео «Біль і мужність Афганістану» та виготовлення буклетів «Крізь пекло Афганської війни».

 
У Духанівському НВК проведено виховний  захід «Афганська війна – не наша  вина», педагоги Соснівського НВК забезпечили проведення інформаційної години  «Захисники Афганістану» для учнів 7-11 класів.
 
Пам’яті загиблих – в ім’я живих у Шевченківському НВК 14 лютого 2017 року відбувся виховний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» та турнір з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Олександра Максимовича серед найсильніших команд району за участю заступника голови Конотопської районної державної адміністрації  Шерудило  Т.М.,  начальника відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Бохан О.Г.,  голови  Конотопської районної організації ФСТ «Колос» Теліпко М.С., учителів фізичної культури та команди Козацького НВК, Дубовʼязівського НВК,  Великосамбірського НВК.


У Юрівському  НВК оформлено тематичну виставку «Відлуння Афганських подій», у Гружчанському – експозицію у музейній кімнаті,  присвячену воїну-інтернаціоналісту В.О. Гаркуші.Учні Попівського НВК (І-ІІІ ст.) та Попівського НВК (І-ІІ ст.) були залучені до заходу, що відбувся у районному будинку культури (с.Попівка).
 

Поділитися