Семінар керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку

24 лютого 2017 року на базі Тулущанського НВК пройшов семінар керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку Центру позашкільної роботи «Розкриття природного дару дитини та здібностей мислити, діяти, самореалізовуватися у процесі створення виробів».
Головною функцією методичного об’єднання є ознайомлення педагогів-позашкільників із перспективним педагогічним досвідом, оновлення і поглиблення  знань педагогічних працівників з позашкільної освіти, постійне підвищення їхнього загальнокультурного рівня.
Педагоги Центру позашкільної роботи прослухали змістовний  виступ та переглянули мультимедійну презентацію з досвіду роботи Тимащука О.В., керівника гуртка «Виготовлення сувенірів».
У практичній частині учасники семінару взяли участь у майстер-класі з виготовлення виробу у техніці «Кінусайга». Під час проведення майстер-класу панувала творча атмосфера. Велике бажання самостійно створити невеличку картинку в новій  цікавій техніці змусило присутніх поринути у захоплюючий творчий процес.

У своїй доповіді Олег Васильович зазначив: «Посередній учитель розповідає, хороший — пояснює, чудовий — демонструє, а геніальний — надихає». Тільки та людина, яка вчить серцем, а не чітко за підручником, заслуговує на високе звання Вчителя. І ми з гордістю можемо сказати, що педагоги-позашкільники, які працюють в Центрі позашкільної роботи,  саме такі!

Поділитися