СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету Конотопської районної ради 24 лютого 2017 року на базі Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Конотопської районної ради Сумської області відбувся районний семінар учителів історії та правознавства з теми «Використання комп’ютерних технологій на уроках історії та правознавства».
Учасників семінару привітно зустріли учні Дубов’язівського НВК, побажали плідної праці, творчості та успіхів.
Семінар відкрила Твірітінова І.А., методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради, яка розкрила тему та мету семінару.
З теми «Використання комп’ютерних технологій на уроках історії та правознавства» виступив учитель історії Савченко М.М., який познайомив присутніх з елементами використання інформаційних технологій на уроках історії, що розширюють можливості навчально-виховного процесу та забезпечують нові шляхи надання інформації. Показав важливість та доцільність використання сучасних комп’ютерних технологій на уроках.
Учасники семінару відвідали відкритий  урок  історії України у 10 класі (учитель історії Савченко М.М.) на тему «Підписання мирного договору з Центральними державами у Брест-Литовську», на якому було використано мультимедійне обладнання та сучасні форми та методи роботи, які сприяють творчому розвитку учнів. На уроці учні вміло дискутували та відстоювали свою думку.

Практичний психолог Дубов’язівського НВК Коритченко Л.Г. для учасників семінару провела практичне заняття на тему «Профілактика професійного вигорання». Обмін думками був жвавий та корисний для всіх присутніх.
Педагоги взяли участь у позакласному заході «Зима, що нас змінила. Небесна сотня», який провела учитель історії та правознавства Савченко А.В.
На завершення семінару було проведено обговорення відкритого урока та  виховного заходу.

Семінар пройшов на високому методичному та організаційному рівнях.
Поділитися