Шевченко – наш! Він – для усіх століть!

 

З метою гідного вшанування пам’яті Т.Шевченка, підтримки заходів із вивчення й популяризації спадщини Великого Кобзаря у період з  6 до 10 березня 2017 року у навчальних закладах району було проведено Шевченківський тиждень, у рамках якого відбулися різноманітні заходи.

У В’язівському НВК проведено конкурс малюнків «Послідовники Шевченка» та літературно-мистецька виставка «Шевченко в пам’яті людській». Тиждень завершився літературною годиною «Шляхами великої долі», що була проведена спільно з працівниками сільської бібліотеки та будинку культури.
У Попівському НВК (І-ІІІ ст.) учні мали змогу переглянути фільм «Таємниці генія. Т.Г.Шевченко»,  учителі української мови та літератури організували виховний захід «І мене в сім’ї великій …»  для учнів 6-11 класів.
Педагоги Лебедівського НВК  провели конкурс на кращого читця поезій  серед учнів школи «Поезії Т.Г.Шевченка торкнулися моєї душі», а також загальношкільний захід «Вклонимося Кобзареві!».
У Соснівському НВК протягом Тижня відбулися: інформаційні хвилинки на перервах «Незабутній Шевченко»; конкурс малюнків до творів Тараса Шевченка; літературно-музична композиція «Шляхи Тараса» для учнів 1 – 11 класів; КВК за творчістю Т. Г. Шевченка «Т. Шевченко – поет, борець, людина».
Учням Дептівського НВК були запропоновані виховні години в 1,4, 6-11 класів «Шляхами славного Кобзаря»,  присвячені життю та творчості Т.Шевченка. У кабінеті української мови та літератури, шкільній бібліотеці оформлені інформаційні  куточки « Шевченко і сучасність» , проведена літературна  година для школярів  1-8 класів «І пішла слава Тараса мандрувати світом», виставка малюнків до творів Т.Г.Шевченка серед учнів 4-8 класів.  
У Салтиківському НВК були проведені: вікторина «Чи знаєте ви Шевченка?», конкурсів читців поезії «Шевченка слово я люблю» та літературно-музичну композицію «Віночок Кобзареві».
Учні Кошарівського НВК взяли участь у конкурсі декламаторів «Лунає Шевченкове слово», продемонстрували свої  знання у літературній вікторині «У гостях у Тараса Шевченка».
Насиченим та надзвичайно різноплановим виявився тиждень, присвячений творчості Т.Г.Шевченка,  і у Дубов’язівському НВК, протягом  якого були організовані та проведені: конкурс  творчих робіт « Відомий і невідомий Т. Шевченко», конкурс учнівських проектів «Я відкриваю Шевченка», інтелектуальна гра «Літературна веселка», літературна вікторина «Іду з дитинства до Тараса» та ін.

Поділитися