Майбутнє творимо сьогодні

 Саме під такою назвою 15 березня 2016 року у великій залі Конотопської районної державної адміністрації відбулась ІІ урочиста церемонія  вшанування переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів та вручення сертифікатів на отримання стипендії голови Конотопської районної державної адміністрації.

 
Святковий захід відбувся за участю учнів, батьків, педагогів, керівників навчально-виховних комплексів району, поважних гостей: першого заступника голови Конотопської районної державної адміністрації  Сахна А.І., заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Шерудило Т.М. та начальника відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Бохан О.Г.
 10 кращим обдарованим учням району були вручені сертифікати   на отримання стипендії  голови Конотопської районної державної адміністрації у 2017 за результатами 2016 року: 
– Кирдановій  Альоні, учениці 10 класу Козацького НВК «загальноосвітня школа   І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
–  Коновалу Сергію, учню  11 класу Юрівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Курінському Вадиму, учню 11 класу Великосамбірського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Лавріненко Марині, учениці 11 класу Духанівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Мироненку Ігору,  учню  8 класу Попівського НВК  «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Несук Вероніці, учениці 9 класу Тулущанського НВК  «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Овдієнко Олександрі, учениці  11 класу Гружчанського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Распутько Аліні, учениці 8 класу Бочечківського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» ,
– Саковій Марині, учениці 11 класу Духанівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Хижняку Андрію, учнь 9 класу Юрівського  НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад».

 Директори Юрівського  НВК (Овсійко Н.М.) та Тулущанського НВК (Забіяка В.В.) вручили квіти кращим учням своїх навчальних закладів: Москаленко Дар’ї та    Кубишці Катерині, які отримують стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації за результативні виступи на Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах ІІ та ІІІ етапів.

 Грамотами були нагороджені переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, які посіли найвищі (перші) місця у 2016-2017 навчальному році:
– Лук’яненко Станіслав, учень 7 класу Бочечківського  НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Рябущиць Євгеній, учень 10 класу  Великосамбірського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,   –  Костюк Ілона,  учениця 11 класу  Соснівського НВК «загальноосвітня школа   І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
–  Повидиш Анна,  учениця 8 класу Бочечківського НВК «загальноосвітня школа   І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Спаський Ярослав, учень 9 класу Юрівського НВК «загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Ілляшенко Аліна, учениця 7 класу Вирівського  НВК «загальноосвітня школа  І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Романчук Анна, учениця 7 класу Дубов’язівського НВК «спеціалізована школа   І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Лошак Андрій, учень 8 класу Лебедівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Ситник Дмитрій, учень  11 класу Великосамбірського НВК «загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Курдюкова Анастасія, учениця 8 класу Юрівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад».
 Не залишились поза увагою також учні-переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р. та переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Вони були нагороджені грамотами голів Конотопської районної державної адміністрації та районної ради за особливі успіхи у навчанні та результативну участь  у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та за активну участь і високі результати у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році:
–  Кабачна Діана, учениця 10 класу Попівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради,
– Харченко Анна, учениця 11 класу Кошарівського  НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради, 
– Тютюнник Олег, учень 9 класу  Бочечківського  НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
– Труфанова Наталія, учениця 9 класу Гружчанського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»,
–  Купцова Лілія, учениця 11 класу Соснівського  НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» імені Анатолія Шульги.
Від імені обдарованої молоді району активну позицію та слова вдячності владі району, учителям, батькам  висловила  Лавріненко Марина, учениця 11 класу Духанівського НВК: «Я рада, що на Конотопщині є діти, які вчаться, і знають, що навчання – це не для вчителів чи батьків, а це розвиток себе як особистості, шлях до успішного майбутнього!».

 Грамотами голів Конотопської районної державної адміністрації та Конотопської районної ради були нагороджені педагоги-наставники, подяками  – батьки  учнів, дипломами за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Конотопщини,  активну участь у  організації інтелектуальної і творчої діяльності обдарованої молоді – керівники навчальних закладів.
 Приємні хвилини  учасникам заходу подарували учні Попівського та Гружчанського НВК: Саббатовська Катерина виконала пісню «Даруй добро!», Міщенко Юлія  – «Україна» (художній керівник Челишев О.С.),   хореографічні композиції презентували колективи «Україночка» (керівник Бунак В.О.) та «Europe music»  (керівник Ганжа Г.П.).


 

Поділитися