Ліси для нащадків

Тільки-но пригріло перше весняне сонце і зійшов сніг, як в лісгоспах закипіла робота. Робота, результат якої не можна побачити через рік чи два, на це потрібні десятиріччя,- цілий вік.
Посадка лісу – справа невідкладна і дуже важлива. Природа тільки-но прокидається від зимового сну, а у лісівників починається гаряча пора. Садять тоді, коли найкращі умови для укорінення саджанців, – досить великий відсоток вологи в ґрунті – запорука того, що рослини укоріняться та будуть розвиватись в майбутньому.
В цьому році посадочна кампанія у Бочечківському лісництві ДП «Конотопське ЛМГ» розпочалася 7 березня. На посадці та доповненні лісових культур минулих років було задіяно три десятки чоловік. Ці люди, очолювані досвідченими майстрами лісу, повинні в найкоротші терміни  висадити саджанці у добре зволожену землю.
Вихованці Центру позашкільної роботи – учні 10 класу Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» –  не залишились осторонь і, за традицією, теж доклали свої зусилля для створення лісових насаджень.
Мине  багато років і, можливо, на це місце хтось із цих дітей приведе онука, який побачить могутні дерева, що виросли з маленького саджанця.

Ліс треба любити, берегти і плекати, бо це легені не тільки Конотопщини, а і всього світу. Це незабутні куточки нашого краю, де можна відпочити та насолодитися довкіллям, поспілкуватися з живою природою, відчути себе Людиною!

Поділитися