Методичний порадник «Ефективна підготовка учнів до ЗНО з історії України» для учителів історії загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 
21.03.2017 року  відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на базі відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації проведений методистом історії Третьяковою О.В. – методичний порадник на тему «Ефективна підготовка учнів до ЗНО з історії України» для учителів історії загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району.
Олена Василівна ознайомила  вчителів з організаційно-методичними аспектами проведення зовнішнього незалежного оцінювання; надала методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України  у 2017 році. На заході були присутні 23 учителі історії Конотопського району.
Учитель історії Курилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Спаський М.І. поділився власним досвідом з теми «Особливості підготовки учнів до складання ЗНО з питань картографічного матеріалу». Учитель історії Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  – з теми «Робота з візуальними джерелами при підготовці до ЗНО з історії України». Учитель історії Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Нівдзельська С.М. поділилися власним  досвідом роботи з теми «Використання завдань у форматі ЗНО на уроках узагальнення».
Кожен учитель отримав методичні рекомендації щодо використання підготовки до ЗНО з історії України.
Усі учасники заходу семінару обмінялися думками, побажали одинадцятикласникам успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання     2017 року, а вчителям – здоров’я, творчості, успіхів.

Поділитися