Вивчається досвід учителя історії Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Нідзельської Світлани Михайлівни

21 березня 2017 року відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, плану роботи Конотопського районного методичного кабінету на 2017 рік методистом історії Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Третьяковою Оленою Василівною було продовжено вивчення передового педагогічного досвіду роботи учителя історії Попівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області Нідзельської Світлани Михайлівни з теми «Підвищення ефективності уроку історії засобами ІКТ».
Під час роботи у навчальному закладі Світлана Михайлівна ознайомила з матеріалами свого педагогічного досвіду, продемонструвала власні напрацювання з науково-методичної проблеми, показала відкритий урок з історії України у 10 класі з теми «Суспільно-політичне життя на Україні. Політика коренізації». Відвідано позакласний захід Нідзельської С.М. на тему «Сторінками історії України».  Здійснено аналіз матеріалів, що характеризують досвід з даної теми та дидактичного забезпечення роботи учителя.

Наступний етап вивчення досвіду педагога Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти планується на квітень 2018 року.

Поділитися