НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ

21 березня 2017 року в учнів Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» був піднесений настрій. А особливо в учнів шостого класу, де навчається Омельченко Владислав. Всі чекають зустрічі з його братом, Прокопенком Ярославом. Розмовляють тільки про події, що відбуваються на Сході, на військових рубежах нашої Батьківщини. Адже сьогодні,  в музеї села Попівка, який знаходиться в приміщенні школи, відбудеться зустріч з колишнім випускником, учасником бойових дій у зоні АТО, Прокопенком Ярославом, що воює біля села Авдіївки Донецької області.
Двері відчиняються і до музею заходить винуватець урочистостей разом з мамою Оксаною Олексіївною та батьком Валерієм Віталійовичем Омельченком, які працюють в нашій школі. Присутні вчителі, учні 6-го та 10-го класів їх зустрічають оплесками.https://www.xnxx.com/
Слово надається Ярославу Прокопенко. Він згадав шкільні роки, розповів про нелегкі військові будні. Вчитель історії Нідзельська С.М. нагадала присутнім про події, що передували конфлікту на Сході. Висловила впевненість, що скоро діждемося припинення військових дій.
https://www.xnxx.com/
Зав’язалась невимушена розмова, а брат Владислав прочитав свого вірша. Всі вітали, дякували нашому герою за подвиг в ім’я України, вручили йому квіти і сфотографувалися на згадку.
На даний час на фронті знаходяться наші випускники: Іванов Андрій, Шкавра Артем. Вже 19 земляків пройшли суворі шляхи війни в зоні АТО та повернулися до рідної хати.
Нехай усі матері України дочекаються своїх синів!

Поділитися