«Чарівні барви Сумщини»

23 березня 2017 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини». Метою конкурсу є сприяння виявленню і подальшого розвитку творчо обдарованих дітей і підлітків у галузі декоративно-прикладного мистецтва.
Конотопщину в номінації «Декоративний розпис» презентували вихованці гуртка «Креативне рукоділля» Ілляшенко Аліна – учениця Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»   та Швець Ілона – учениця Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»,  які посіли почесні ІІ місця у своїх вікових категоріях.


Учасники заходу обмінювалися досвідом, активно спілкувалися з членами журі, досвідченими керівниками гуртків, майстрами народних ремесел.
У рамках заходу відбулася виставка композиційних робіт. Вихованці  Конотопського районного Центру позашкільної роботи представили композицію «Українське подвір’я», яка була  гідно оцінена журі. За створену композицію наші учасники отримали  ІІ місце.https://www.xnxx.com/
Вітаємо переможців та  висловлюємо щиру подяку керівнику гуртка Морозинській Аліні Іванівні за креативність та наполегливість у роботі. Бажаємо подальших творчих злетів та яскравих перемог!
https://www.xnxx.com/

Поділитися