Юні пошуковці Конотопщини серед найкращих

23 березня 2017 року у приміщенні Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ (м.Суми) відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас». У заході взяли участь 48 дітей із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.
У своїх виступах діти розповіли про героїчний поступ наших земляків у сучасному військовому протистоянні на Сході країни, волонтерів, лікарів. Велику увагу учасники конференції приділили вшануванню пам’яті загиблих героїв АТО.
Нікого не залишив байдужим виступ Рябущиця Євгенія – вихованця Конотопського районного Центру позашкільної роботи (учня 10 класу Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»), який на розсуд журі представив пошукову роботу на тему: «Родина Ткаченків – герої нашого часу».
Усі учасники конференції були нагороджені грамотами та книгами Богдани Олександровської «Герої нації». А по завершенню заходу справжнім подарунком для Євгенія стало вручення грамоти та флеш-карти за кращий змістовний виступ. Такі подарунки отримали лише 6 юних пошуковців із 48 учасників.

 
Приємно зазначити, що частина цієї перемоги – зусилля заступника директора з навчально-виховної роботи Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Рябущиць Олени Адамівни та педагога-організатора Суховєєвої Олени Іванівни, які допомогли Євгенію у пошуку інформації та підготовці виступу.
Вітаємо Євгенія з перемогою! Бажаємо йому подальшого успіху у пошуковій роботі.

Поділитися