Міжрайонне методичне об’єднання працівників психологічної служби району

23 березня 2017 року на базі Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося міжрайонне методичне об’єднання працівники психологічної служби на тему «Конфліктна ситуація в шкільному колективі: проблеми та шляхи вирішення», участь в якому взяли практичні психологи та соціальні педагоги м. Конотоп, Кролевецького, Буринського та Конотопського районів. https://www.xnxx.com/
Візитну картку навчального закладу представила Забіяка І. М., директор Попівського НВК. Білівщук Н.В., методист з психологічної служби РМК ознайомила присутніх з планом роботи семінару та вказала на його актуальність.
Змістовними були виступи Костирко Г.О., практичного психолога Попівського НВК, яка окреслила роль психологічної служби у розв’язанні конфліктів під час навчально-виховного процесу; Сахно Т.М., соціальний педагог Дубов’язівського НВК, яка розкрила конфлікт у взаємодії «учень-учень» та шляхи їх розв’язання.

Практична частина засідання була присвячена різним аспектам вирішення конфліктних ситуацій під час навчально-виховного процесу, формування навичок конструктивного урегулювання конфліктів. Проведено заняття з елементами тренінгу з учнями 8 класу «Конфлікт і спілкування» підготовлене практичним психологом Попівського НВК та просвітницьке заняття з педагогічними працівниками «Конфлікт. Вирішення конфлікту. Способи попередження конфлікту» представлене практичним психологом Костирко Г.О. та соціальним педагогом Козацького НВК Міхєєвою Ю.М.https://www.xnxx.com/
Учасники засідання відзначили актуальність теми, логічність та злагодженість виступаючих у висвітленні теми.
Такі засідання дають можливість працівникам психологічної служби ділитися власним досвідом з колегами та переймати досвід колег інших районів області.

Поділитися