Семінар вихователів дошкільних навчальних закладів, вчителів початкових класів та заступників директорів із навчальної роботи

5 квітня 2017 року відбувся семінар на базі Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»  з теми «Забезпечення наступності в роботі початкової та дошкільної ланок освіти як умови якісної підготовки до школи».
Відкрила районний семінар методист районного  методичного кабінету Конотопської районної ради Шеіна Л.В.,яка ознайомила присутніх  з темою та метою проведення семінару та сказала: «Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини.Нехай,ставши учнем,дитина продовжує робити те,що робила вчора.Нехай нове з’явиться в її житті поступово і не збентежує лавиною переживань».
Учасники семінару мали можливість ознайомитись із інноваційними векторами реалізації наступності між дошкільною освітою та початковою школою.Обмінялись досвідом та поглядом на використання принципу наступності у роботі двох освітніх ланок ,пошуком31 ефективних шляхів забезпечення плавного переходу дітей від дошкільного до навчального принципу.
Педагоги мали можливість переглянути інтегроване заняття «Політ на невідому планету» в старшій групі дошкільного навчального закладу,яке провела в ігровій цікавій формі вихователь  Глагольєва К.І.Діти показали ,як вони вміють рахувати ,розв’язувати задачі, робити звуковий аналіз слів,складати речення.
Зимовець І.М., учитель початкових класів провела урок у 1 класі «Додавання і віднімання чисел частинами» з використанням мультимедійного проектора та сучасних інтерактивних технологій навчання та виховання дітей.
Мохнушко Ю.В. ,вихователь Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»,  та Івлєва Є.Ю., вихователь  Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» поділилися досвідом роботи з реалізації  принципу наступності  початкової та дошкільної  ланок освіти.
Горбач О.М.,практичний психолог Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» , провела ділову гру «Умови успішної підготовки дитини до навчання в школі» з вихователями дошкільних закладів та вчителями початкових класів району.
Вихователь Єлетенко В.М. та учитель Зимовець І.М. провели спільний виховний захід «Ой весна-днем красна».Оригінальне оформлення сцени,яскраві костюми дітей та казкових героїв справили приємне враження на присутніх гостей.
Під час круглого столу  учасники зібрання мали можливість обмінятися досвідом роботи з даної проблеми та побажати успіхів  педагогам Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»у вирішенні проблемних питань.

Поділитися