«Творчі батьки – творчі діти»

Творчість відображає  внутрішній світ людини, її прагнення, бажання, переживання. В момент творчості людина найбільш повно і глибоко переживає себе як особистість, усвідомлює свою індивідуальність.
Спільна творчість дітей і батьків формує довірливі стосунки між ними, стимулює всебічний розвиток дитини і привчає її до співпраці. До того ж, спільна творча діяльність – цікаве і захоплююче проведення вільного  часу.
Під час весняних канікул за ініціативи Конотопського районного Центру позашкільної роботи у навчально-виховних комплексах району пройшли майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва «Творчі батьки – творчі діти» за участю батьків, учнів та педагогів.
28 березня 2017 року на базі Землянського НВК під час заняття гуртка Центру позашкільної роботи «Виготовлення сувенірів» (керівник Вегера Н.Ю.) був проведений майстер-клас з вишивки бісером для молодших гуртківців  та їх батьків. Продемонструвати техніку вишивки бісером люб’язно погодилась багатодітна мама і майстриня Лифар Таїсія Юріївна. Виставка її чудових картин, вишитих бісером,   вразила не тільки малечу, але й усю дорослу аудиторію. Кожен учасник заходу тримав у руках голку і пришивав маленькі бісеринки до спільної міні-картини «Стигла слива». Техніка вишивання бісером дозволяє повністю зануритись у роботу і відволіктися від усіх проблем та негараздів, надихає на приємні роздуми  про прекрасне, що нас оточує.
 

У Гружчанському НВК під час  проведення майстер-класу  педагоги початкових класів ознайомили  вихованців молодшого та середнього шкільного віку з оберегами української родини, регіональними сімейними традиціями. Відбулася виставка виробів «Родинна творчість».
Творча родина  Осадчих – Андрія Івановича та Тетяни Миколаївни під час зустрічі з учнями Лебедівського НВК провела майстер-клас з виготовлення виробів у техніці «Канзаши».

В Юрівському НВК керівник гуртка Центру позашкільної роботи Повидиш Валентина Олексіївна провела майстер-клас з художньої вишивки.
А 29.03.2017 року під час заняття гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Тимащук О.В.), що працює на базі Тулущанського НВК, учні та їх батьки виготовляли святкову листівку у техніці квілінгу. Поділитися своїми здібностями виявила бажання  Завадко Наталія Вікторівна, матуся учня Дмитра Завадка. В ході майстер-класу показали творчі здібності на високому рівні як діти, так і батьки. Під час роботи панувала позитивна атмосфера. Всі учасники майстер-класу, звичайно  отримали велике задоволення від творчості, але найбільше –  від спілкування одне з одним.

Поділитися