Особливості підготовки учнів 11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови та літератури

 
Під такою назвою 6 квітня 2017 року на базі Козацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області відбувся методичний  порадник за участі  вчителів української мови та літератури навчальних закладів району, які викладають  даний предмет у 10-11 класах.
Очолювала захід методист з української мови та літератури відділу координаційної освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Любов Миколаївна Шерстюк, яка розповіла про організаційно-методичні аспекти проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури в 2017 році та провела з педагогами майстер-клас «Методика роботи з тестовими завданнями різних форм з української мови та літератури».
Ніколаєнко Галина Іванівна, учитель Бочечківського НВК,  та Спаська Тетяна Анатоліївна, учитель Курилівського НВК, поділились власним досвідом з окресленої вище теми та презентували свої майстер-класи учасникам заходу: «Види робіт з цитатами під час підготовки до  зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури» (Ніколаєнко Г.І.), «Тестові технології у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури» (Спаська Т.А.).

Любов Миколаївна у ході теоретичної частини методичного порадника зробила акцент на оформленні шкільного кабінету української мови та літератури, його практичності у використанні.
Методичні рекомендації щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, літератури та організації самоосвітньої діяльності учителів з підвищення власного фахового рівня, надані Л.М. Шерстюк, стали  заключним етапом даного заходу.

Поділитися