Про проведення районних олімпіад учнів 4 класів

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів,конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт,олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності,затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.09.2011 №1099,  з метою пошуку,підтримки,розвитку творчого потенціалу 12 квітня 2017 року  на базі Конотопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася районна учнівська олімпіада з української мови серед учнів 4 класів.
У районній  олімпіаді з української мови  взяли участь 18 (82 %) учнів навчальних закладів району.
І місце з української мови посіла учениця Дубов’язівського НВК      «СШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Лошак Аліна Едуардівна;
ІІ місце – учень Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Павлюченко Максим Володимирович;
ІІ місце – учень  Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» імені Анатолія Шульги Шкляренко Даніїл Юрійович ;
ІІ місце- учень Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Черняк Ростислав Михайлович;
ІІ місце- учень  Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Панчошний  Денис Ігоревич;
ІІІ місце- учениця Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» Білан Анна
Андріївна;
ІІІ місце- учениця Тулущанського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ» Яненко Дар’я Романівна;
ІІІ місце- учениця Духанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Борошнєва
Яна Вікторівна.
У районній олімпіаді з математики,яка відбулася  14 квітня 2017 року на базі Конотопської ЗОШ І-ІІІ степенів №5, взяли участь 16(73 %) учнів навчальних закладів району.
І місце- учень Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Трайдук  Артем Васильович;
ІІ місце- учень Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Порохня Артур Олександрович;
ІІ місце- учень Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Колошин Микола Сергійович;
ІІ місце- учень Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Шкляренко Даніїл Юрійович;
ІІ місце-  учениця Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» Пугач Анастасія Євгеніївна;
ІІІ місце- учень Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Панченко Денис Ігоревич;
ІІІ місце- учень Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»Ганжара Богдан Сергійович;
ІІІ місце- учениця Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» Пушкар Юлія Сергіївна.
У районній олімпіаді з природознавства,яка відбулася 19 травня 2017 року на базі відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації, взяли участь  17 (77%) учнів навчальних закладів району.
І місце  посів учень Дубов’язівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Крюков  Тимур Андрійович;
ІІ місце- учениця Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Жижкун Альона Вадимівна;
ІІ місце- учень Шпотівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Глушан Олександр Вікторович;
ІІ місце- учениця Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» Пушкар Юлія Сергіївна;
ІІ місце- учень Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ»Палієнко Станіслав Олександрович;
ІІІ місце- учень Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Самок Андрій Вадимович;
ІІІ місце- учень Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Трайдук Артем Васильович;
ІІІ місце- учень Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» Шкляренко Даніїл Юрійович.

Поділитися