«Козацький гарт»

Команда Дубов’язівського НВК посіла почесне ІІ місце у обласному ІІІ турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного
фестивалю школярів України «Козацький гарт»
20 квітня 2017 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ ім. Михайла Маміашвілі м. Конотоп відбувся обласний зональний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2017» за участю команд: Дубов’язівского НВК Конотопського району, Роменського району, м. Ромни, Буринського району, м. Конотоп.
Мета заходу – формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді.
Юнаки і дівчата 5-10 класів змагались у швидкості, спритності, кмітливості, силі та у знаннях з історії козацтва. Відповідно до програми змагань входили спортивні види (човниковий біг, стрибки в довжину з місця, перетягування канату та стрибки через скакалку) і один теоретичний – конкурс знавців історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху.
«Козацький гарт» приніс надзвичайно багато захоплюючих, неповторних вражень. До конкурсів команди підійшли з повною відповідальністю і продемонстрували справжню волю до перемоги.

За підсумками результатів усіх конкурсів команда Дубовязівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Конотопського району отримала почесне ІІ місце (учителі фізичної культури Лелюх Є.Л. та Сахно В.М.) у складі: Селезень Ірини, Черемісіна Олександра, Романчук Анни, Хижняка Андрія, Хащівського Станіслава, Вороніної Вікторії, Ткачук Іванни, Футомської Анни, Ілляшенка Владислава, Бабича Миколи, Заярного Владислава, Мусієнко Альбіни.
Перше місце у команди м. Ромни, третє місце посіла команда Буринського району, четверте місце у Роменського району, команда  м. Конотоп – на п’ятому місці.
Команда Дубов’язівського НВК  показала кращий результат у стрибках  у довжину з місця, стрибках через скакалку (дівчата), у конкурсі знавців історії України.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Конотопської міської ради.
Команді Конотопського району бажаємо успіхів, не зупинятись на досягненому, подальших перемог і нових спортивних звершень!

Поділитися