Природа – національне багатство України

З метою формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство, виконання завдань обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» 20 квітня 2017 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України».
Робота Форуму була організована у форматі презентації практичних дій, пошуково-дослідницької роботи в секціях «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля», «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку», «Вивчення народних традицій раціонального природокористування».
Цікаві дослідження та їх результати з актуальної проблематики щодо енергоефективності та енергозбереження представив на розсуд журі Коваленко Андрій, вихованець Конотопського районного Центру позашкільної роботи, учень Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». За змістовну і цікаву доповідь Андрій був нагороджений грамотою за почесне ІІІ місце.
Вітаємо Андрія з перемогою! Бажаємо подальших цікавих досліджень.

Поділитися