Семінар вчителів 3 класів початкової ланки Конотопського району

21 квітня 2017 року відбувся семінар на базі Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»  з теми «Роль інформаційних технологій у процесі формування творчої особистості учня».
Відкрила районний семінар методист районного  методичного кабінету Конотопської районної ради Шеіна Л.В.,яка ознайомила присутніх  з темою та метою проведення семінару та сказала: «На сучасному етапі в Україні відбувається становлення нової системи освіти,орієнтованої на входження у світовий інформаційно-освітній простір. Цей процес супроводжується істотними змінами в педагогічній теорії та практиці навчально – виховного процесу,пов’язаними із внесенням коректив у зміст технологій навчання, які повинні бути адекватними сучасним технічним можливостям та сприяти гармонійному входженню дитини в інформаційне суспільство».       
Учасники семінару мали можливість ознайомитись із новими підходами до організації навчально- виховного процесу з використанням  інформаційних технологій в початковій ланці відповідно  до нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Обмінялись досвідом та поглядом на використання  комп’ютерної техніки в освітньому процесі.     Педагоги мали можливість переглянути  урок з теми «Вправи на розпізнавання часових форм дієслова»,яке провела в ігровій цікавій формі ,  з використанням мультимедійного проектора вчитель Шматкова О.В.
Учитель Нікітенко О.М.  провела виховний захід «У гостях у світлофора» з використанням  інформаційно- комунікативних технологій.
Під час круглого столу  учасники зібрання мали можливість обмінятися досвідом роботи з даної проблеми та побажати успіхів
педагогам Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»у вирішенні проблемних питань.
.
 

Поділитися