Відкритий семінар до Дня психолога на тему «Інтернет-простір: користь чи небезпека»

21 квітня 2017 року на базі Курилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся відкритий семінар до Дня психолога на тему «Інтернет-простір: користь чи небезпека».
Візитну картку навчального закладу представив Спаський М. І., директор Курилівського НВК. Білівщук Н.В., методист з психологічної служби РМК привітала працівників психологічної служби з нагоди професійного свята Дня психолога, відмітила грамотами відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Шаповалову Оксану Анатоліївну, практичного психолога Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ» та Міхєєву Юлію Миколаївну, соціального педагога Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ». Ознайомила присутніх з планом роботи семінару та наголосила на його актуальність.
Змістовними були виступи Кравченко О. М., практичного психолога Курилівського НВК, яка наголосила на видах та впливу медіа на особистість учня; Коваленко І.В., соціальний педагог Курилівського НВК, яка ознайомила присутніх щодо формування медіаінформаційної грамотності у всіх учасників навчально-виховного процесу.
Практична частина засідання була присвячена просвітницькій роботі видів та впливу медіа на формування та розвиток учасників навчально-виховного процесу. Проведено заняття з елементами тренінгу з учнями 8 – 9 класу «Інтернет та ігроманія – сучасна залежність №1» підготовлене практичним психологом Курилівського НВК та просвітницьке заняття з батьками «Безпека дітей в Інтернеті» представлене соціальним педагогом Курилівського НВК.
Учасники засідання відзначили актуальність теми, логічність та злагодженість виступаючих у висвітленні теми

Поділитися