Юні вишивальниці

27 квітня 2017 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль «Веселка творчості».
Метою конкурсу є відродження української національної культури, пропаганда кращих традицій мистецтва вишивки, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва.
У заході взяли участь 50 юних майстринь вишивки від 7 до 17 років.
Конотопський районний Центр позашкільної роботи презентували вихованці гуртка «Вишивка», учениці Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»  Охріменко Вікторія та Наталич Тетяна. Журі фестивалю відзначило високий рівень виконавської майстерності юних майстринь з Конотопщини, які посіли почесне І та ІІ місце.
У рамках фестивалю відбулися творчі майстерні, авторські виставки, де було представлено близько 350 вишиваних виробів: сорочок, рушників, картин, побутових речей, іграшок.
Учасники заходу обмінювалися досвідом, активно спілкувалися, презентували свої досягнення.

Вітаємо переможців та  висловлюємо щиру подяку керівнику гуртка Повидиш Валентині Олексіївні за креативність та наполегливість у роботі. Бажаємо подальших творчих злетів та яскравих перемог!

Поділитися