«Із вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто!»

5 травня 2017 року  на базі Конотопського Центру дитячої та юнацької творчості  відбувся зональний етап фестивалю Дружин юних пожежних під девізом  «Із вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто!».
Начальник сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області,         капітан служби цивільного захисту,  О.М. Стрілка привітав учасників урочистого зібрання.
У фестивалі взяли участь команди Роменського, Буринського, Білопільського, Недригайлівського, Липоводолинського, Лебединського  районів, м. Конотоп та команда «Рятівник» В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради.
Учні нашого району гідно презентували себе влучним гумором, артистизмом, згуртованістю і єдністю команди!
Бажаємо юним рятівникам та педагогам В’язівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», які достойно підготували учнів до виступу, –  Бірюку Олександру Васильовичу та Романчук  Тамарі Олександрівні, успіхів та натхнення у справі залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, збереження здоров’я і життя людей в умовах загроз і виникнення надзвичайних ситуацій!

Поділитися