Навчально-польові збори

На виконання спільного наказу відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації та Конотопського об’єднаного міського військового комісаріату з 03 по 05 травня на базі навчально-виховних комплексів району для учнів 11 класів проведені 3-денні навчально-польові збори, які передбачені програмою предмету «Захист Вітчизни».
Урочисте відкриття зборів відбулося в кожному загальноосвітньому  навчальному закладі, після чого учні приступили до здачі відповідних нормативів, стройової підготовки, до занять з тактичної підготовки.
Метою навчально-польових зборів було практичне закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з предмета «Захист Вітчизни» та підведення підсумків викладання навчальної програми предмета, вироблення практичних навичок з усіх розділів програми.
Під час зборів було проведено заняття з медичної, психологічної, тактичної, загальновійськової, вогневої, прикладної фізичної підготовки. Одинадцятикласники виконали нормативи з усіх розділів програми.
Для учнів були організовані заняття з цивільної оборони, надання першої медичної допомоги. Дівчата відвідали лікувально-профілактичні заклади, де для них було організовано практичні заняття та бесіди.
Військово-польові збори завершились військово-спортивним святом та підведенням підсумків.

Поділитися