«Від серця до серця»

16 травня 2017 року у залі  Політехнічного технікуму КІ СумДУ пройшов міжрегіональний конкурс-фестиваль молодих виконавців патріотичної пісні «Від серця до серця».
Свято пісні відбувається щороку в м. Конотоп з 2001 року за підтримки відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради з метою відродження й популяризації патріотичної пісні в Україні і за її межами. Тематика конкурсу-фестивалю у 2017 році  –  «Друге життя української пісні ХХ століття (композиторська та народна пісня у сучасній обробці)». Учасники виступали у трьох вікових категоріях: 8-11 років; 12-15 років; 16-20 років. У виконавській майстерності змагалися учасники з Вінниці та Сум, Шостки та Конотопа.  
Юні вокалісти  Конотопського  району гідно презентували себе на конкурсі-фестивалі та були нагороджені грамотами та цінними подарунками.  Масалова Поліна   (учениця Сім’янівського НВК) у жанрі соло та вокальний дует Нечипуренко Анастасії та Юрчик Аліни, які навчаються у  Великосамбірському  НВК,  посіли ІІ місце.
Виконавці вокального колективу «Щебетухи» (учениці Дубов’ язівського НВК) не залишили журі байдужим та посіли почесне І місце.
Організаторами участі молодих виконавців у фестивалі–конкурсі виступили відділ культури та туризму  Конотопської райдержадміністрації та Конотопський районний Центр позашкільної роботи.

Поділитися