«Канікули! Канікули!» – співає все навколо. Канікули, канікули, канікули у школі!

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, різноманітних розваг.
Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року.  Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.
З думкою про цікаве і корисне дозвілля та з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб  29 травня 2017 року на Конотопщині стартувала літня оздоровча кампанія. Цього року гостинно свої двері для  1257 дітей  відкрили  27 пришкільних таборів  з денним перебуванням  та 1 профільний табір «Мрія» районного Центру позашкільної роботи, базою для якого став Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ».
З районного бюджету у 2017 році виділено кошти на суму 351 960 грн.  для  забезпечення повноцінного  та раціонального харчування дітей у шкільних таборах.
Тож нехай дні, проведені у пришкільних таборах, подарують нашим дітям  море позитиву, приємні  враження та  щире спілкування з друзями!

Поділитися