Обдаровані діти – майбутнє України

31 травня 2017 року у малому залі Конотопської районної державної адміністрації  відбулось засідання «круглого столу» «Обдаровані діти – майбутнє України» з представниками районної влади   за участю обдарованої молоді району.
На заході були присутні 34 учні, які своєю наполегливою  працею, терпінням  змогли досягти значних результатів. Про це свідчать їхні перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах (ІІ та ІІІ етапів), конкурсах, турнірах, спортивних змаганнях Всеукраїнського, обласного та районного рівнів.
Розпочався захід  вітальним словом очільника галузі освіти району, заступника голови Конотопської районної державної адміністрації  Тетяни ШЕРУДИЛО.
Атмосфера зустрічі була доброзичливою, тому кожен зміг висловити свою власну думку щодо подальших кроків, планів на майбутнє, поділитися власним  досвідом успіху.
Очільник  району Микола ГОРБЕНКО бажав юним даруванням впевненості у собі, своїх силах, віри у свій успіх, в свою велику мету та щасливу долю. Він наголосив: «Районна влада робитиме все можливе для того, щоб створити оптимальні умови для навчального процесу та розвитку здібностей у підростаючого покоління, надаватиме підтримку та стимул обдарованій молоді!».
До привітань приєдналися  заступник голови Конотопської районної ради Ірина КЛІГУНОВА,  начальник відділу освіти Олена БОХАН, завідувач районного методичного кабінету Ірина САВЧЕНКО, методист районного методичного кабінету Ірина КОЗЛОВСЬКА.
Начальник відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації  Олена БОХАН заявила: «Ми готові і надалі  сприяти зростанню талановитої, освіченої молоді».  Вона висловила вдячність усім розумникам і розумницям за наполегливість та допитливість і побажала, щоб частіше на небосхилі кожної школи запалювалися такі зірки.
По завершенню заходу кожен з учасників отримав на згадку фото  зустрічі, що буде приємним спогадом та поповнить  сімейний   фотоальбом.
 

Поділитися