Зустріч учителів фізико-математичного циклу з доцентом кафедри математики СумДПУ ім. А.С. Макаренка, кандидатом фізико-математичних наук Одінцовою О.О.

Методична робота з учителями фізико-математичного циклу спрямована на стимулювання творчого потенціалу та підвищення професійної майстерності кожного вчителя.
30 серпня 2017 року відбулося методичне об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики, родзинкою якого було практичне заняття педагогів району з доцентом кафедри математики СумДПУ                ім. А.С. Макаренка, кандидатом фізико-математичних наук Одінцовою О.О. з теми «Функціональні рівняння».
Учасники засідання набули досвіду та значно поповнили свої теоретичні та практичні знання з розв’язування функціональних рівнянь та  мали можливість поставити свої запитання кандидату та отримати відповіді на них.
Методистом Конотопського районного методичного кабінету було проаналізовано результати ЗНО 2017 року з математики та фізики.
Керівники районних методичних об’єднань вчителів математики, фізики та інформатики познайомили присутніх з методичними рекомендаціями щодо викладання вищезазначених предметів у                      2017-2018  навчальному році.
Зустріч закінчилася висловленнями сподівань на подальшу співпрацю

Поділитися