Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

30 серпня 2017 року  відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів.
Учитель  Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» Будзар Л.О.  ознайомила присутніх з проектом  Державного стандарта початкової  загальноосвітньої школи.  Наголосила на тому, що вище названий документ відповідає Закону України «Про освіту». Пріоритети і принципи, окреслені у Державному стандарті початкової школи,відповідають світовим тенденціям і ґрунтуються на досягненнях успішних світових освітніх систем та вагомих здобутках українських закладів початкової освіти,досвіді інноваційних шкіл України.
Документ містить державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів,співвідношення між освітніми галузями і гранично допустимим навантаженням, які подані в Базовому навчальному плані. Проектом передбачено впровадження нового змісту освіти, який ґрунтується на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.
Берднікова Т.М.,вчитель початкових класів Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», ознайомила  присутніх  із методичними рекомендаціями щодо оформлення класного журналу у 1- 4 класах,розроблених відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 08.04.2015 №1222 «Про затвердження Інструкції щодо заповнення класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів».
Методист  районного методичного кабінету Конотопської районної ради Шеіна Л.В. у своєму виступі   ознайомила вчителів початкових класів із навчальними програмами,оцінюванням навчальних досягнень учнів 1-4 класів, інтегрованим навчанням. Наголосила на тому,що вчитель має вільний вибір форм організації навчально – виховного процесу,способів навчальної взаємодії,методів,прийомів і засобів реалізації змісту освіти.
Під час засідання  вчителі початкових класів мали можливість поділитися досвідом своєї роботи щодо  сучасних вимог організації  освітнього процесу в навчальних закладах.

 

Поділитися