Спорт – на все життя

Найбільшим захопленням для Олега Блажка став спорт і так сталося, що з ним він тісно пов’язав своє життя. Ще в дитинстві в рідному селі Попівка він з задоволенням грав у футбол – і відтоді й по сьогодні продовжує виходити на футбольне поле.
За освітою Олег Петрович – педагог, закінчив Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка, працював вчителем фізичної культури в Попівському НВК “ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ”, в ЗОШ №3 м.Конотоп, з 2013 року – директор Конотопської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Крім футболу, захоплюється волейболом, настільним тенісом, шахами і шахматами і прищеплює любов до спорту вихованцям ДЮСШ.
За його словами, в дитячо-юнацькій спортивній школі займається 262 дітей з сіл району в 17 навчально-тренувальних групах, у 4 відділеннях, 140 дітей – у відділенні футболу, що є найбільш масовим видом спорту в районі, 60 – волейболу, 48 – легкої атлетики та 14 – лижних гонок.
Заняття юних спортсменів проходять на базі навчально-виховних комплексів, з дітьми працюють 11 тренерів, з них 3 – основні: Віктор Стеценко, майстер спорту міжнародного класу Едуард Ожог і Олег Блажко. У цьому році вийшов на заслужений відпочинок тренер і викладач Володимир Коломієць, який багато років життя віддав вихованню підростаючого покоління юних спортсменів.
Спільні зусилля тренерів і юних спортсменів дають результат – команда ДЮСШ з футболу в залік XXV обласних спортивних ігор школярів виборола ІІІ місце в м.Суми, команда ДЮСШ з легкої атлетики – І місце в обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства.
Відрадно, що юних спортсменів у районі підтримують і надають допомогу керівники району – голова райдержадміністрації Микола Горбенко, голова районної ради Анатолій Боярчук, керівник Дубов’язівського елеватора Андрій Юрченко, директор ТОВ АФ “Довіра” Денис Кулєшов, начальник відділу освіти Олена Бохан – завдяки їх допомозі й підтримці юні спортсмени мають належні умови для занять спортом та беруть участь у змаганнях і досягають перемог.
Олег Блажко  грає в основному складі футбольної команди “Локомотив” м.Кролевець, яка в цьому році стала фіналістом Кубка Сумщини, виборовши ІІ місце в змаганнях, що проходили 23 серпня в м.Глухів. Команда за рахунком на 5-му місці в Чемпіонаті області з футболу, Чемпіонат триває, і в успіхах “Локомотиву” є заслуга й Олега Блажка.
Користуючись нагодою, Олег Блажко вітає всіх працівників ДЮСШ, юних спортсменів, жителів району з Днем фізичної культури і спорту і бажає всім міцного здоров’я, спортивних успіхів, досягнень і перемог.

Поділитися